Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?...

Miért történik ez velem? Tiszta szerencsétlen a 2010-es évem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok babonás, semmi természetfelettiben nem hiszek, de már kezd gyanús lenni az egész. Mióta beköszöntött a 2010-es év, egyik baj jön a másik után. Váratlan, elég nagy összegű kiadással kezdődött, ami eléggé padlóra vágott minket. Majd sorra minden, ami lehetett tönkre ment. Az összes csapot ki kellett cserélni. Elromlott a hűtő, gázkályha, fűnyíró, számítógép, dvd, tv..sorban minden. És nem régi, agyonhasznált készülékek. Ma reggel vettem észre, hogy az ablak zsalu is megrepedtrepedt. Délután biciklivel mentem el a boltba, elszakadt a fékem. Ez már kezd sok lenni.... Mitől lehet??
2010. okt. 18. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,

nyugi nekem is detto...

És nem állok negatívan a dolgokhoz,nem is vonzottam be a rosszat,mert nem szoktam azon zsörtölődni,h milyen rossz nekem...

Csak,h néhányat említsek én is.

Először kirabolták a lakásunk,azt a keveset is ami volt elvitték. Elhagyott életem szerelme,akivel már a jövőnket terveztük. Aztán engem loptak meg. Eltörött a kezem. Tesómnak betörött a feje. Mamámat elütötték. Kocsi elromlott. Tv, Telefon elromlott. Fincsi,mi? :D

Szval itt is történnek a dolgok.

De szerintem mindenkinek a sajátja a legrosszabb, sztem mindenhol vannak ilyen dolgok,bár nemtudom ,h ilyen sok?!:O egymásután?!:O

2010. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, ez zavar engem is, hogy egymás után.


mert bedöglik a tv, meg 1-2 dolog, oké, megesik. dehogy mindig van valami. Én is pozitívan álltam hozzá, aztán mikor látszólag mindenünk tönkrement, úgy volt vele, de jó, már több baj nem lehet. Erre ma.... már várom a következő évet. Remélem jobb lesz. 2010 nem valami katasztrófa év egyébként? árvíz, iszap....

2010. okt. 18. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy látom az ismeretségi körömben, hogy mindenféle hókuszpókusz nélkül, ez a változások éve, rengeteg új lehetőség van, rengetegen választanak új életutat a régi, számukra mégsem megfelelő helyett..

Ezt fel lehet fogni úgy, mint rengeteg rossz eseményt, de úgy is, hogy nem látod az új irányok lehetőségeit, pedig ideje lenne váltani, változtatni..


Gondold át, mi tesz boldoggá, mik a céljaid, és ezek a mostani célok, azok a dolgok, amik most tesznek boldoggá, és mik azok a régi dolgok, amik elindítottak a mostani irányba, de már nem lelkesítenek.

Nem azt mondom, hogy mindent dobj sutba, de lehet hogy időközben rájöttél, hogy egész másként képzeled el az életed, mint amerre tart, és ez belül frusztrál, így jönnek a rossz élmények.

2010. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy nekem lelki pokoljárás volt az utóbbi időszak, nem ilyen anyagi gond, végül halasztottam az egyetemen és mást kezdtem tanulni, ami sokkal jobban lelkesít, és sokkal több kilátással kecsegtet, noha nem egyetemi szintű.
2010. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval nem vagyok egyedül ezzel. Úgy látszik ez a 2010-es év már csak ilyen. 2011-ben jön majd a TUTTI. :))
2010. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekünk is most romlik el minden meg most megy tönkre...:S
2010. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ugyan ez van velünk is!Anyukám rákos lett.Bedöglött a :mosógép,villámcsapás ért minket,elromlott 2 tv 1 számítógép kisebb anyagi problémáink is vannak és én lelkileg is megvagyok viselve :S a telóm is elromlott.a tesómat nem vették fel az egyetemre.Háth bízunk abban hogy a 2011 jobb lesz
2010. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jah eltört a kezem tesóm lába nagyim meghalt :(
2010. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!