Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítünk egymásnak? 2010...

Segítünk egymásnak? 2010 számomra a tanulás éve volt, és tudom, hogy 2011 a változásé lesz.

Figyelt kérdés

Régóta érdekelnek az okkult dolgok, de végre szeretnék elkezdeni komolyabban foglalkozni vele.


Olyan emberekkel szeretnék megismerkedni, akivel megosztjuk egymással a tapasztalatainkat, fejlődésünket, de nagyon szeretném ha olyan is írna nekem, aki gyakorlati és elméleti téren is sokkal fejlettebb nálam és akihez bármikor fordulhatok a kérdéseimmel, aki a mentorom lehet.


Gyakorlatilag a semmi közepén lakom, így hát nem ismerek senkit, akivel beszélgethetnék ilyenekről és aki segíthetne nekem.


Előre is köszönöm :) 16/L


2010. dec. 27. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

:)


(Ha az vagy, akire gondolok, akkor gondolom érted a :)-t. Ha nem az vagy, akire gondolok, akkor pedig írj egy privit nyugodtan.)

2010. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!