Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szándékosan aszexuálissá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szándékosan aszexuálissá válni?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?
2010. nov. 6. 10:38
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Jajj, dehogynem segítene... Attól hogy tegyük fel, nem úgy nézel ki mint az aktuális "szépségideál", még nem kell ennyire utálnod magadat, a külsődet. Először önmagaddal kell megbarátkoznod, elfogadnod; ha tudsz, akkor változtass bizonyos dolgokon. Egy pszichológus igenis tudna segíteni ilyen önértékelési problémák megoldásában.


Az semmire sem lenne megoldás, ha nem érdekelne az ellentétes nem, vagy legalábbis nem pont úgy, ahogy az emberek többségét. Sőt...


(Amúgy többek közt azért kérdeztem a korodat, mert teljesen úgy beszélsz, mintha egyik ismerősömet hallanám, és ő is pont 25... Nem ismerjük véletlenül egymást? :D)

2010. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, nem sok embernek beszélek ilyenekről, és ahogy itt olvasgatom a kérdéseket, sokan vannak még így ezzel :)
2010. nov. 15. 12:38
 23/32 anonim válasza:

Sose lehet tudni, kicsi a világ... :D


De továbbra is fenntartom, hogy felejtsd el ezt az aszexualitás-témát, úgysem fog sikerülni, helyette inkább próbálj meg lassacskán kibékülni magaddal. Különben se a külső a lényeg, nagyon sok lány van, akinek a belső számít (hiába néz ki úgy valaki, mint egy Adonisz, ha valójában egy agyatlan tuskó...)

2010. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
És ilyen lányokat hol lehet találni? Mert nekem még nem sikerült :)
2010. nov. 15. 12:48
 25/32 anonim válasza:

Hol kerested őket? Valószínűleg nem a hajnalban tajtrészegen a diszkó előtt fetrengő lányok közt fogsz ilyet találni. Senkinek sincs a homlokára írva, de ez nem jelenti azt, hogy nem is léteznek úgymond "normális" lányok :)


(Amúgy én is az vagyok, de nem reklámozom magam :D)

2010. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Diszkóba nem járok, zenét jobban szeretek hallgatni :) Azon kívül szinte mindenhol: koncerteken, neten, barátok barátai között, de senki nem volt, akit ne zavart volna h ronda vok.
2010. nov. 15. 13:06
 27/32 anonim válasza:

Nem hiszem el, hogy sehol nem tudnál neked való lányt találni, ne add fel. Zárójelben jegyzem meg, hogy hatalmas előrelépés lenne az, ha nem úgy indulnál neki, hogy "fúj de ronda vagyok, engem úgysem fog szeretni soha senki", hanem legalább egy icipici optimizmus lenne benned.


(A kicsi világ-effektushoz visszatérve, azt elárulnád, hogy melyik megyében laksz?)

2010. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Pest megye. Nem Budapest, de a közelében.
2010. nov. 15. 13:13
 29/32 anonim válasza:
Most lehet hogy vagy nagyon kicsi a világ, vagy ismerek még egy ugyanilyen embert, ugyanott... :D
2010. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Ne már :'D
2010. nov. 15. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!