Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok időnként "szándékosan hülyék"?

Figyelt kérdés

Nemrég írta egy srác egy másik topicban, hogy mikor még fiatalabb volt, a lányokat férfiként teljesen hidegen hagyta. Sokan megkérdezték tőle, miért nincs barátnője, mikor helyes és kedves srác. Mikor visszakérdezett, ők nem lehetnének-e a barátnői, kihátráltak. Ebből arra gondolok, hogy a lelkük mélyén tudják a választ, csak sosem vallanák be a fiúknak, hogy női szemmel az ő típusuk egy szerencsétlen vesztes. Többek között ezt a viselkedést nevezem én "szándékosan hülyének".

Azonban illene tudniuk, hogy az ilyen stílus iszonyatosan fáj a szenvedő félnek. Ha azonban a másik egy kedvers és rendes ember, akkor miért kell ezzel megbántani?


2010. nov. 1. 20:52
 1/10 Moszuke ***** válasza:
100%

hát akkor nyilván nem helyes és nem kedves srác volt az illető.

ezen kivételesen, nincs mit bonyolítani.

2010. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Simán lehet az, csak éppen a lányokban nem indít be semmit, mert nem sugárzik belőle a "férfierő".
2010. nov. 1. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem teljesen értem...most ha megkérdezi, hogy miért nincs barátnője, de ő nem lenne neki az, akkor szándékosan hülye? de miért? a kérdésnek nem feltétlenül van mögöttes tartalma, hogy egy vesztesnek tartja, csak egyszerűen nem az ő típusa, de más probléma nincs vele, tehát más lánynak tetszet, sőt lehet másnak lehet pont ez a típus jön be
2010. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert nagyon hasonlít a srác esete az enyémhez.Nekem is mondták már, hogy jól nézek ki, meg aranyos vagyok, de soha nem történt olyan, hogy vad szenvedélyt váltsak ki egy lányból.
2010. nov. 12. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én fiúként is szoktam ezt mondani, hogy egy lány kedves és csinos de mondjuk nem járnék vele, mert semmit nem indít el bennem... pedig csinos meg minden. De mondjuk nem értem meg vele magam vagy nem hordoz olyan tulajdonságokat, ami miatt én beleszeretnék.

Szóval attól még mondhatnak igazat (helyes, kedves vagy), csak éppen valami hiányzik belőled nekik, de más lánynak meg pont te vagy az ideális.


Attól hogy valaki valóban helyes meg kedves, még nem fog mindenki bele szeretni... ahhoz azért kicsit több kell.

2010. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nézd, én lány vagyok, és az én barátom sem az a tipikus maszkulin jelenség, nem árad belőle a vad szexualitás, semmi olyan nincs benne, ami kifejezetten férfias, és ő tipikus példája a 'kedves vagy és aranyos, csodálkozom, hogy nincs barátnőd, de hogy én legyek az, na az kizárt dolog' kezdetű helyzetek alanyának.

mégis azt hiszem, nem véletlenül vagyok vele együtt sok éve, mert bár nagyon sok lánynak nem az esete, de azért akad lány, akinek ez a típus tetszik. vagy ha nem az összes ilyen fiú, de egy-egy igen.

az ilyen fiúkban is nagyon sok minden van, ami kifejezetten szimpatikus, és értékelhető női szemmel.. nem portékák vagytok, tanuljátok meg, legyetek bátrabbak, legyen önbizalmatok. :)

2010. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztosan van olyan helyzet is, amikor tényleg erről van szó, de ha maga a lány hozta fel mondjuk a témát, hogy ilyen helyes, rendes stb. srácnak hogyhogy nincs, akkor valszeg nem erről van szó, ilyet inkább akkor tudok elképzelni, ha eredendően a srác panaszkodott, hogy nem jön be a csajoknál, és a lány esetleg úgy gondolja, hogy egy kis önbizalomnövelés nem árt, nosza dícsérjük meg szegényt.


De például simán lehet, hogy szerelmes valaki másba, vagy még a legutolsó exével van érzelmileg elfoglalva stb., és azért nem harap az "ajánlatodra".


De az az igazság, hogy tényleg volt már velem is ilyen, méghozzá elég sokszor, hogy egy fiúban nem tudtam megmondani, hogy mi "hiányzik", még randizni is próbáltam vele, de mégsem éreztem úgy, hogy többet szeretnék tőle. Sokszor tényleg nem tudtam magamnak sem megmagyarázni. Ez olyan, hogy én arra vágyok, hogy "klappoljon", mint az egymás melletti darabok a kirakóban.


Ahogyan a lányoknak el kell fogadni, hogy a pasik alapvetően általában első körben a külsejük után választják őket, úgy a fiúknak meg abba kell beletörődni, hogy a lányok nagyon válogatósak tudnak lenni :(. Sorry, evvan.


Egyébként az viszont tény, hogy az maga nagyon nem vonzó és nem "férfias", amikor valaki szerencsétlen vesztesnek látja saját magát. Az önsajnálat nem jó társaság, nagyon fárasztó. És ha egy (normális, kiegyensúlyozott) lány kapcsolatot kers, akkor általában nagyon fontos neki, hogy milyen "társaság" az a barát-jelölt.


***


És tudom, hogy a te fejedben nem női agy van, de... ez a mondat, hogy "miért, te például lennél a barátnőm?"... hát hogy is mondjam, nem az a szívet tépő szerelmi vallomás!!!


Arról nem is beszélve, hogy ha nem gondolkodott még ezen a kérdésen (mert túl jó barátok vagytok hozzá, túl rég ismeritek egymást és akkor még kisfiú voltál - hopsz, ezt ki is felejtettem, ez is tipikusan egy lehetőség, ami miatt egy fiúra nem nagyon gondolnék potenciális partnerként, volt osztálytársaim többségére például - , vagy mert másik pasi foglalta le az érzéseit stb), akkor eléggé hirtelen sarokbaszorítós kérdés ez, kb. nyuszika, van sapka vagy nincs...? Mert ha azt mondja, igen, az elég felelőtlenség, mivan, ha aztán mégsem és még a barátság is oda, ha azt mondja nem azzal meg olyan mintha földbedöngölne... erre a kérdésre egyszerűen nincs jó válasz, női fejjel gondolkodva legalábbis.

Ha meg netán tényleg tetszettél neki, de sose merte mondani, akkor meg - akkor meg ez egy baromi kínos kérdés, mert hát ha meg is akarná mondani, akkor biztosan nem egy ilyen felvezetés után.


Nna, nem gondolom, hogy megértetted, nem is mondhatnám, hogy túl összeszedetten fogalmaztam, de hátha egy részét legalább...

2010. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22.20 nagyon igazad van,én is lány vagyok és pont ezek a lehetőségek vannak nálam is !!:$
2010. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy alátámasszam, hogy igenis ilyen tényleg történhet ilyen vonzó pasikkal is és nem csak lúzerekkel: a saját tesóm is ilyen cipőben jár, pedig ő tényleg nagyon helyes és rendes is, gimiben a fél osztályom oda volt érte. Egyszerűen hülyén csinálja, egyrészt valahogy nem érzékeli, hogy a környezetében melyik csajnak jön be, egyáltalán melyiknek van ismerkedhetnékje, másrészt azt csinálja, amit sokan, hogy buliban odamegy lányokhoz, akiket kiszúrt, persze gondolom nem is full józanul, aztán csodálkozik, hogy elhajtják a francba - hát könyörgöm, buliban egy csomóan vagyunk, akik _mindenkit_ elhajtunk a francba, válogatás nélkül, vagy legalábbis nagyon-nagyon-nagyon ritka kivételektől eltekintve, ettől még nem kell drámázni, egyszerűen nem azért mentünk oda, hogy részeg pasikkal ismerkedjünk teli torokból zenét túlüvöltözve és sötétben tapizva, hanem azért, hogy kitomboljuk magunkat a bartáainkkal.
2010. nov. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez így van, ahogy elmondják az előzőek. ráadásul a viszonylag csinosabb lányoknak eleve van egy elég vastag pajzsuk, amivel a sok próbálkozót lekoptatják, és eléggé megválogatják, kivel mit csinálnak... ezért fontos, hogy egy férfi megtanulja felmérni sok lányból, hogy kinek jön be külsőre, szemezni, felépíteni a csajjal a kölcsönös vonzalmat (hogy a csaj AKARJA, hogy odamenjen), és csak ezután menni oda hozzá!

ugyanis mindig a lány választ először, szavak nélkül megmutatja ő, hogy ki tetszik neki.

2010. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!