Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szándékosan aszexuálissá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szándékosan aszexuálissá válni?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?
2010. nov. 6. 10:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Kasztráltasd magad. Lányoknál pedig a csikló eltávolításával érhető el hasonló eredmény. (Afrika egyes országaiban még mindig végeznek ilyen beavatkozást leánygyermeken, az önkielégítés megakadályozására.)
2010. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem testileg gondoltam, csak h ne érdekeljenek a nők (mielőtt vki félreértené: a férfiak se) :)
2010. nov. 6. 10:50
 3/32 anonim ***** válasza:
Kémiai kasztrálás. Egyes országokban pedofilokat köteleznek ilyesmire. Asszem valami gyógyszart kell szedned, és elmúlnak a szexuális ingereid. Egyébként az antidepresszánsok is csökkentik a libidót.
2010. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Egyébként miért szeretnél aszexuálissá válni, ha szabad kérdeznem?
2010. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Tömören annyi, h ronda vok és egy lánynak se kellek, és így egy gonddal kevesebb lenne. De ebbe nem szeretnék belemenni.
2010. nov. 6. 11:30
 6/32 anonim ***** válasza:
a bonyolultabb, viszont sokkal ésszerűbb és hosszú távon jobb megoldás nem érdekelne esetleg?
2010. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Rajtam más nem segít. Szal várom a tippeket, ha vannak.
2010. nov. 6. 11:43
 8/32 anonim ***** válasza:

hát ha így állsz hozzá, akkor tuti nem segít más....ha meg fognád magad elmennél fodrászhoz, kozmetikushoz és sportolnál valamit (pl. bringázz, a bringás fiúknak nagyon jó a feneke, abban a szűk gatyában és a bringán pont jó szögben látszik :D :P ), akkor nem lennél ronda ;)


+ fogorvos sem árt és pár új ruha ;)

2010. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni, jól jönne valami gyögyszer ami elnyomja a vágyat.
2010. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Ehhez valami olyan trauma kell általában vagy genetikai háttér, ami kiváltja. Szándékosan csak cölibátusban lehet élni. Igazából függ az érzéseidtől is, mert később is kialakulhat valakiben mondom, pl egy trauma(szekszuális erőszak, rossz elsőélmény etc).

17L aszekszuális.

2010. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!