Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szándékosan aszexuálissá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szándékosan aszexuálissá válni?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?
2010. nov. 6. 10:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

11:50-esnek igaza van

és ne akarj aszex lenni, egyáltalán nem olyan jó, mint gondolod...

2010. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Annál biztosan jobb, mint egyfolytában hiába próbálkozni lányoknál. Amúgy a legnagyobb gondok a fejemmel vannak, azon csak plasztikai sebész tudna segíteni, de arra meg nincs pénzem.
2010. nov. 6. 14:46
 13/32 anonim ***** válasza:

dobj már egy képet magadról, amúgy olyan ronda fejed nemigen lehet, amin egy fodrász és kozmetikus + egy jó bringásmez ne tudna segíteni ;)


33/N

2010. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Ide nem, max privibe.
2010. nov. 6. 16:11
 15/32 anonim ***** válasza:
ne legyél már nyuszi, felteszed a képfeltöltésre és fél óra múlva leszeded....
2010. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem akarom rémisztgetni az embereket + esetleg vki felismerne :)
2010. nov. 6. 16:34
 17/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni,hogy annyira ronda lennél...szerintem túldramatizálod. Mindenesetre,ha egy őszinte véleményre vagy kiváncsi,várom a képed priviben. Az esélye annak ,hogy felismerlek,kevesebb mint 0 ,mivel nem Magyarországon élek:)
2010. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

ne dramatizáld túl :D

én se vagyok egy világszépség, mert mindenféle idióta kamaszkori problémák gyötörnek, ráadásul az alváshiánytól méretes karikák vannak a szemem alatt, de most úgy őszintén, nincs mit siettetni xD

ha problémás a bőröd kozmetikus később úgyis kinövöd majd

egy jó frizkó is sokat dob a külsőn

és valami sport természetesen, bringázás nagyon egészséges, és kíméletes, de persze az úszás, futás, kosár/kézi labda vagy foci, mind remek sportok

2010. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:

Szerintem nem lehet szándékosan aszexuálissá válni, ahogy mondjuk homoszexuálissá sem. Antidepresszánsok és még néhány gyógyszer csökkenti/minimalizálja a nemi vágyat; az alacsony tesztoszteron-szint is hasonló hatással van a libidóra.


Neked önmagaddal vannak hatalmas problémáid, erre nem megoldás az aszexualitás, attól még ugyanúgy magányos leszel. Esetleg beszélgethetnél egy pszichológussal, hátha tud segíteni.


(Amúgy hány éves vagy?)

2010. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Igen, magammal vannak problémáim, de csak a külsőmmel. Rajtam pszichológus nem segítene, csak ha egy nap egy másik testben ébrednék. Amúgy 25 :)
2010. nov. 13. 16:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!