Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mit jelent?

Figyelt kérdés

A suliban van egy fiú. Ha elmegyek mellette, mindig néz, valamikor én is ránézek, de akkor se néz máshova.

Csinosan szoktam öltözködni, többen mondták, hogy szép vagyok (NEM VAGYOK BEKÉPZELT!!!). 15 vagyok, de kinézek 17-nek.

Most tetszem neki?

18 éves a fiú


2010. nov. 5. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nem, mert éppen nem lát. De egyébként igen, hiszen különben nem nézne.
2010. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem látja még tetszhet neki :)
2010. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tetszhetsz neki.. de ez még nem azt jelenti h feltétlen akar is tőled valamit. Ha közeledni, beszélgetni próbál akkor esetleg lehet valami.
2010. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valószínüleg tetszel neki, kicsitbátoríTANI KELL mert nem mer kezdeményezni. Főleg hogy a barátnőiddel vagy...
2010. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!