Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha titokban megnyernéd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha titokban megnyernéd a lottót, akkor a mostani pároddal maradnál, vagy elhagynád?

Figyelt kérdés

Mondjuk, már egy ideje szakítani akarsz vele, de valamiért mégis belementél abba, hogy megjavítsd a kapcsolatot.

Vagy csak egyszerűen úgy érzed, jobbat érdemelsz, és most, hogy van pénzed, már egyszerűbb ismerkedni olyannal, akivel valóban szeretnél járni.

Esetleg nincs is bajod a pároddal, de bele akarod magad vetni a nagyvilágba függetlenül, és habzsolni az életet.

Stb.


ma 09:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, elhagynám.
Nem hagynám el.
Nem tudom, mit tennék.
22 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Akkor vehetnék egy lakást, elköltöznék, lecserélném az összes telefonszámot, és nem adnám meg a címet.

N

ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Én nem hagynám el, de szereznék egy kedvemre való sztiptíz fiút a pénzből
ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Megosztanam vele termeszetesen, kozos penz lenne, ez nem is kerdeses ☺️ vennenk egy nagyobb lakast es tobb allatot tartanank, mint amennyit most tudunk.
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Nincs vele bajom és vele is maradnék.
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
A kérdésre, a komment nélkül, azt válaszolnám, hogy igen, mert a jelenlegi párommal nagyon jó a kapcsolatom. Ha az lenne a szitu, hogy már a szakítás is felmerült bennem, kérdés lenne nekem az, hogy mégis MIÉRT táncoltam vissza, MIÉRT nem döntöttem még a szakítás mellett. Nem mindegy, hogy nagyobb problémám volt vele, ezt megbeszéltük és látom az igyekezetet rajta, hogy szeretne javítani, vagy hogy azért halogatom a szakítást, mert "jaj, nem akarom megbántani", "hátha csak jódógomban unatkozom"... mondjuk hasonló szituációban voltam, és meghoztam végül, viszonylag későn, a döntés milliós lottónyeremény nélkül is, és nem a pénz lenne az ok arra, hogy dobbantok (pl. eltartom magam, van lakásom, férfitól sosem függtem anyagilag; és a pénz nekem sosem volt oka vagy ürügye annak, hogy nem jön össze olyan, amilyet szeretnék... ha egyáltalán ebbe belegondolok, kb. ezt csak az aranyásó instamodellre ácsingózó pohos igénytelen férfiaknál tudom elképzelni, hogy ezzel takaróznának meg megörülnének a pénznek, hogy jaj, de jó, tudok már egy jóseggű golddiggert pénzelni).
ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Én is Vele maradnék, nagyon szeretem Őt!

De itt úgy látom, ez a válasz a lepontozandó, és az elhagyós a menő :-(

N

ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Megvennénk végre álmaink házát a férjemmel

Vele maradnék mindenkepp.

ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Maradnék :)
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem hagynám el, de nem is mondanám el neki. Egy hét alatt elosztaná a rokonoknak, barátoknak (akik csak akkor vakkantanak neki ha segítséget akarnak ingyen).
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Nincs párom úgyhogy most nem releváns a kérdés, de ha lenne valószínűleg nem hagynám el. Pont, hogy jó, ha valaki nem a pénzem miatt van velem.
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!