Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak ejszaka tudunk talalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ejszaka tudunk talalkozni titokban, filmezni szeretnek a kocsiba ugye nem fog bolondnak nezni ezert?

Figyelt kérdés

Falusiak vagyunk, titokban vagyunk egyutt csak ejszaka tudunk talalkozni max 2 orara, ez miattam van. Mindig mondja, hogy imad moziba jarni el szeretne vinni, meg szeretne velem aludni de en nem tudok elmenni vele most sehova..arra gondoltam mondom neki hogy filmezzunk a kocsiba. Hatra ulunk, a telot letesszuk elore a konyoklore es osszebujva tudunk filmet nezni. Bolond vagyok amiert ilyen dolgokra vagyok?

Sajnos mashogy nem tudjuk megoldani.


júl. 30. 00:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ossze akarok vele bujni, nezni egy filmet szerelmesen..
júl. 30. 00:04
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet belemegy, de, hogy megfogja unni, hogy máshol, több időre nem találkozhattok az biztos.
júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Van aki szereti a bolondokat..
júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek igaza van.

CSak akkor működhet ez, ha csak rövid ideig tart ez a bújocskázás. Ha mondjuk egy év múlva is még így találkozgattok, akkor biztos rámegy a kapcsolatotok.

Miért kell éjszaka találkoznotok? Férjes nő vagy?

júl. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem kocsiban kellene filmezni meg összebújni, az nem erre való, raadasul kenyelmetlen! Ez egy baromság! Ha csak titokban találkozhatsz vele kocsiban, és semmi randi vagy, vagy barmi, ez nem kapcsolat!

Bar nem igen értem hogyhogy éjszaka tudtok talalkozni es 2 órara? Kocsiban beszelgetni lehet, tipi tapi csókolozas, meg max egy kényelmetlen dugás másra nem való.

júl. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha komoly kapcsolatot keres idővel meg fogja unni. Rendezd az életed és dönts hogyan tovább!
júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Dönts okosan káendhá.
júl. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez max tiniknél fér bele. 2 órát találkozgatni egy kocsiban minden, csak nem kapcsolat. Ha kapcsolatot akar hamar megfogja unni a kocsiban nyomorgást. Ráadásul baromi kényelmetlen, nem romantikus összebújás, csak kényelmetlen ficergés lesz belőle. Ez az "éjjel kiszökök 2 órát" tiniknél még találn romantikus egy ideig, normális felnőtt embereknél gáz. Egy kósza, kényelmetlen szex a kocsiban a maximum ebben a "kapcsolatban", aki ennél többre vagyik az hamar megunja a bújócskázást.
júl. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Persze, de lepődj meg, ha időbel elunja és lenyomja a buksidat az ölébe. Érted, hogy gondolom 😉
júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Sok önbecsülésed nincs, ha kocsiba találkozgatsz valakivel, és ott várod a filmes összebújást, ezt ugye te sem gondolod komolyan?

Ha nincs lehetőségetek együttlenni, minek erőltetni? Mit vársz?

júl. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!