Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy titokban kellett találkoznotok az egyik barátotokkal?

Figyelt kérdés

Van egy párom, aki féltékeny az egyik barátomra. Alapja nincs. Mindketten párkapcsolatban vagyunk. Sose gondoltunk egymásra úgy.

De a párom féltékeny. De megtiltotta hogy vele találkozzak. De én nem akarom a barátomat hanyagolni a párom miatt. Megbeszélni próbáltam vele, de sikertelenül.

Szóval szerintetek gáz hogy a párom háta mögött szoktunk találkozni? Vagy ti mit tennétek?

22N



2020. febr. 9. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasonló bnőm igen. Hamarabb kiraktam, mielőtt elgondolkodtam volna! Mi az, hogy "Megtiltja" ? felnőtt ember vagy, od amész ahova akarsz, a bizalom meg minden kapcsolat alapja, ha ennyire enm bízik benned abarátod nem sok jövőt jósolok nektek. Dobd ki minél előbb, mert elmarja a barátaid mellőled és ki fog sajátítani! Ilyen pasiktól menekülni kell!
2020. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy olyan kapcsolatból menekülök, ahol csak úgy lennék boldog, ha titkolóznom kellene. Nem vagyok ez a sunnyogós, megcsalós, lapulós, "kuss és tűr" fajta, megmondom inkább a tutit, hogy édes drága kicsi bogaram, megszoksz vagy megszöksz.
2020. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!