Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha kinéztek magatokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha kinéztek magatoknak egy nőt, azt titokban teszitek? Munkatársaitoknak, haverjaitoknak kezdetben nem beszéltek róla?

Figyelt kérdés
Férfiak egymás közt milyen esetben beszélnek nőügyekről?

2019. nov. 21. 18:56
 1/4 anonim válasza:
100%
Én nem azt mondanám, hogy kinézünk egy nőt, csak simán meglátom, megnézem hogy nekem bejön-e. Kezdetben én nem mondom el senkinek, előbb beszélek a lánnyal majd szépen lassan jönnek a barátok, családtagok
2019. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy kettes válaszoló, és én is kérdeztem itt egyet tőle, de mindkét kommentet törölte valaki. Miért? 🤔 😓 Semmi vulgáris vagy bántó nem volt a hozzászólásokban, sem helyesírási hiba.
2019. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, én nem töröltem a kommentet.. Lehetséges, hogy a kérdező profilja szűnt meg.. (?)
2019. dec. 21. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Passz, nem tudom. Csak furcsa, hogy eltűntek a válaszok.

Amúgy szerintem a férfiak egymás közt általában mindenféle esetben beszélnek a nőügyeikről. 😅 Főleg ha szex is volt a dologban, mert szeretnek dicsekedni. Ezek alapján tuti, hogy azt is megbeszelik, ha éppen tetszik nekik valaki. Persze embere válogatja... Van, aki mindent magában tart.

2019. dec. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!