Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miert tart titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miert tart titokban ennyi mindent?

Figyelt kérdés
Parommal reg egyutt vagyunk,egyutt is elunk. En tudok rola kb mindent,mindent amit kell ahogy egeszseges,minden pisilest nyilvan en se mondok el neki meg minden tusszentest.. A kerdes nem rolam szol. A csaladjanak aprobb dolgokat sem arul el: hol voltunk ketten,mikor lesz szabin,mi volt a munkahelyen,hogy erzi magat es ugy kb az egesz emberrol onmagarol semmit. En tudom ezeket de arra kert h amit o nem mondd en se mondjam pl az anyjanak. 🤔 Mert "ha nem tudjak nem tesznek fel huszmillio idegesito kerdest." -mondta. Igy a csaladja annyit tud 7eve rolunk h egyutt vagyunk, mit tanultam en mit dolgoztam mikor szereztem a jogsit,szeretek e vezetni,es szoktak minket latni. Rola annyit tudnak h a fiuk :D jol van milyen iskolakat mikor vegzett mit es hol dolgozik. De en tudok baromi sok dolgot rola,o arra kert ne adjam tovabb a csaladjanak h o mikor hol mit velem mikor pihentunk a hol stb mert akkor "jonnek a kerdesek" es az ot zavarja.

2019. jún. 23. 23:37
 1/6 A kérdező kommentje:

Ugy ertem volt kettonkrol a csaladja elott szo pl mikor kettesben voltunk helyeken DE ezeket honapokkal hetekkel kesobb megtudja az anyja..tole v tolem es jon h "hat nem is mondtad fiam.." es akkor parom inkabb nem mondd semmit el. :D


Tehat osszesegeben nem csak rolam mert nyilvan miert mindig korulottem forogna a tema. Ha tortent vele valami amirol en TUDOK :D es semmi kinos, o ezt nem meseli el a szuleinek. 26 eves tehat onallo felnott pasi. Nekem azt mondta ez rolunk szol en ismerem ot, az anyjanak meg nem kell tudnia mindenrol. Mondjuk igaz is..mert amikor tudott mindent mert otthon elt en meg kulon anyukammal, akkor az anyja non stop kerdezgette v engem h mizu mit csinaltok mikor hol. Gondolom ezaz oka. Veletek volt ilyen?

2019. jún. 23. 23:42
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Én ugyan így vagyok a családommal. Francnak se hiányzik a kioktatás, az okoskodás, a teljesen fölösleges kérdések. Se időm se energiám nincsen arról vitázni anyámmal, hogy márpedig vigyek meleg ruhát ha leugrok a Balcsira meg amúgy is honnan van ennyi pénzem és miért nem másra költöm... Meg lassan 30-hoz közeledve ahhoz sincs kedvem, hogy "Hova mész? Kivel mész? Mikor jössz? Hol fogtok enni? Lesz szállás?". Felnőtt ember vagyok nem fogok éhen halni és megfagyni az utcán. Jobb ha nem is tudják, hogy megyek valahova mert csak felidegesítenek.

A páromról sem sokat tudnak mert arról is 5 órát kéne beszélgetni velük mert unatkoznak. Egyszerűen nincs kedvem ahhoz, hogy hallgassam a fejmosást olyan dolgokról amikről tudom, hogy jól csinálom ők meg nem is értenek hozzá. Annyiban hagyni nem tudom ha hülyeséget beszélnek, vitázni meg nem akarok mert azt szintén nem lehet velük. Így inkább nem mondok el semmit és akkor nem kell ezeket a baromságokat hallgatni.

2019. jún. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan túlzottan belebeszélnek, ha tudnak valamit. Mondjuk az ilyeneket tuti széttrollkodnám és mindig valami hülye sztorival etetném őket, amit meghallgatni is vérciki, nemhogy elhinni és csámcsogni rajta.

32/f

2019. jún. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi! Igazabol baratom szuleirol van szo. :D Semmit se mondd nekik kb de onmagarol sem.. nagyon altalanosan h jol van,dolgozik,jol vagyunk ketten. Es ennyi. Mikor veluk elt mindig ment a hova mentek mi is menjunk? Mikor jottok.. es az anyja engem hivott fel mikor utaztunk kocsiba h hol vagyunk mert a fia vezetett ezt tudta.. ez kicseszett gaz volt.. repulo uzemmodba tettem. Majd huszonevesen..hazament meg atmentem en is es jott a hiszti h miert nem vettuk fel.. annyira elundorodtam a muterjatol. Igy valoszinu ilyenek miatt nem avatta be hol mikor mi.. nem?
2019. jún. 24. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Én anyámmal vagyok így úgy 3 éve. Ő maximalista és sznob. Két gyerekem van. Nem igazán kiválóak de nekem megfelelnek. Sem én sem férjem nem vagyunk azok. Akkor Ők miért lennének? Anyám csak azt látja, hogy X és Y gyereke kitűnőre érettségizett, egyetemre megy vagy ott van, a második diplomáját szerzi.... Aki esetleg szakmát szerzett (pl: cukrász) az csakis magas fokon műveli ezt: mesterfokozatot szerzett, díjat kapott, lakodalmakra, rendezvényekre süt.... Munkahellyel kapcsolatos nézete: Aki többször változtat az nem stabil ember.... (ez a téma is megérne egy vitadélutánt). Aztán a mit szólnak mások! Sajnálom anyám mert sosem volt szabad ember,mindig gúzsba kötötték a sznob illetve megkövesedett, másoknak megfelelni akaró szabályai. Sok mindent nem mondok el neki. Minek? hogy botránkozzon, bezzegeljen esetleg sajnálkozzon. Kinek hiányzik ezt?
2019. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyetertek! Koszi a valaszt! Erot meritettem :D

Nalunk inkabb az van anyoseknal h a NO ott egy masodrangu valaki..es ok azt lattak a parombol&belolem h mi ketten egy szinten vagyunk a kapcsolatban.. mert ez igy egeszseges konyorgom.. Es emiatt nem en voltam a szivuk csucske mert bizony van velemenyem amit kifejezek es bizony no letemre olyan bunoket kovettem el h sajat dontest is hoztam! Es a parom szerint is ez oke mert a dontossel ot nem sertettem meg. :D 😂😂 Roviden. :D Ott meg anyosom szavai mindig kinn maradnak a folyoson..senki se viszi be oket. Nekem nem nem asztalom abba beleszolni mert nem az en eletem.


De igazabol sok mindent maskepp latunk lat o a szulokkel es valoszinu ezert nem tapadt rajuk o sem..


En nehezen szakadok el anyutol :D o is szeret en is ot. Mindig jo hozzam 😊 De minden szirrol sz@rrol en se szamolok be neki.. egyreszt mert kiegne az agya a sok hulyesegemtol masreszt meg minek.

2019. jún. 27. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!