Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha csak titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha csak titokban bámuljatok a nőt, az miért van?

Figyelt kérdés
Hivatalosan megbeszéli hivatalos módon, semmi illetlenkedés, aztán ha azt hiszi nem veszem észre nézi a testem is, arcom is, figyeli, kivel beszélek...stb. De ha kedvesen rámosolygok, fagyos mint a hűtő. De én mindenkire kedvesen mosolygok ott. Többször ellenőriztem, baratnőm is észrevette, ha háttal vagyok, mást csinálok, stíröl.Miért csináltok ilyen titokban nézegetést?

szept. 7. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon bejössz neki!
szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Miért csináltok ilyen titokban nézegetést?"

Mert nem akar lebukni! Én is szoktam titokban stírölni a nekem tetsző csajokat!

szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Minden csinos kolleginát megnézek ha van alkalom, de diszkréten, nem szeretném ha azt gondolná valamelyik attól mert tetszik küllemre akarok is tőle valamit mikor nem akarok. Ez ennyire pofon egyszerű.
szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pakolja teli a hokialbumot!
szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Tetszik, de nem merem elhívni randizni, mert tudom úgy sem vagyok az esete.

Úgy is csak felesleges kör lenne, mert egyedül jobban boldogulok, ezért valószínű nem tartana sokáig a kapcsolat.

szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!