Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Palim kiröhögött mert munkavéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palim kiröhögött mert munkavédelmi szemüveget vettem fel sütéshez?🥸

Figyelt kérdés

Csapkod az olaj, így feltettem.

Dedós ez? 36 éves.

Kétlem, hogy senki más ne csinálna ilyet.


ma 13:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is bőven túlreagálod a helyzetet.
ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%
Én meg a búvárszemüveget veszem fel hagyma pucoláshoz és vágáshoz, vagy annyi a sminkemnek. És? Mindig jót röhögök a párommal, hogy mennyire röhejesen nézek ki. Kérdező tanulj meg saját magadon nevetni. Sok felesleges idegtől védenéd meg magad! Én is nevettem volna, de helyeselném is a szemüveget hiszen a szemet védeni kell. Nehogy már ezen akadj ki!
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%

Hány éves vagy?

Az írásképed alapján 12nél többnek nem mondanálak.

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Aztán amikor meg rohanni kell a sürgősségire, akkor meg téged hibáztat, meg neki áll feljebb.

Ha meg netán látáskárosodást szenvedsz, akkor nem hiszem, hogy bármelyikőtök azt mondaná, hogy megérte.

Nyilván nem egy gyakori eset, de szerintem jobb inkább óvatosnak lenni, meg inkább nevessen ki valaki, mint hogy tönkremenjen az egészségem. Volt már velem olyan helyzet, hogy ha másoknak akarok megfelelni, akkor most félszemű lennék.

Egy kapcsolatban meg alapvető egymás tisztelete. Lehet, hogy ezerből egy, aki gondol erre, de alapvetőnek tartom egymás elfogadását, akkor is, ha az esetleg túlzó, vagy szokatlan dolog. Ha tényleg emiatt lenéz, akkor én sem gondolom azt, hogy sok értelme lenne a kapcsolatnak. Nem a konkrét eset miatt, hanem mert alapvető, hogy nem nézzük le a másikat.

ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%

Hát bocsi, én is nevetnék...

35Nő

ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy kiröhögött, te meg elküldted ..., akkor igazán nem lehet nagy tisztelet közöttetek egymás iránt.

Süssön ő, ha egyáltalán együtt maradtok, és tartsatok otthon Panthenol habot, megment, ha forró olaj okoz sérülést. Tapasztalatból mondom a Panthenolt.

ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
ma 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!