Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a vezetők ugy beszélnek...

Ha a vezetők ugy beszélnek velem mint egy kutyával es azokat felveszem, jó lehet vmi munkavédelmi felügyelőségre?

Figyelt kérdés

Nyilván nem találok másik munkát, azért küzdök ezen a helyen.

Nem képesek normálisan válaszolni, ha aláiratok vmit nem adják vissza ugy kell könyörögnöm es nagypofával leráznak hogy fontosabb dolga van ennél!, ha kèrdezek vmi pl ezt először A vagy B igazgatónak kell aláírnia(korábban bitrány volt már ilyenekbol), ugy válaszolnak mint valami hülyének hogy nyilván ezt az A igazgató először, rendszeresen megaláznak lenéznek más kolkegák elott pl nem kérek segitséget borítékolásban félek hogy elrontod(diplomás munkaköröm van de szerinte nem tudok borítékolni ..)


Folyamatos az alázás beszólások az igazgató melléjuk all sőt az is támogatja ezt!


A csopvez meg rendszerint hazudik hibáknál hogy de van engedély akármire(marhára nem volt engedély rá, en kezelem az engedélyeket és azt hazudja biztos elkevertem az engedélyt.


Belsőleg a vezetői mobbing ellen semmilyen szabályozás nincs.



szept. 4. 07:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy a felügyelőséget megkérni arra hogy jöjjenek be velem a munkahelyemre, azt mondjuk hogy vmi cég vagy akárki, és csak figyeljék meg a kontextusokat.
szept. 4. 07:44
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
De mit akarsz ezzel elérni? Szerinted, ha bármilyen bizonyítékot felmutatsz ellenük, utána hogyan fognak veled viselkedni? Megéri ez? Biztosan nincsen másik hely?
szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogy mivel senki nem véd meg mint munkavállalót(nincs belso szabályozás, HR, a többi kollega munkahelyféltésből ki se mer állni mellettem, nincs egy befolyásos apám vagy párom sem a hátam mögött, ezért nagy az arcuk csak.) És ha legalább a felügyelőség mellém állna az már hátszél lenne úgy gondolom ahhoz hogy emberként kezeljenek.
szept. 4. 07:48
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért ilyenek csak mert MEGTEHETIK. En vagyok az akinek be lehet szolni lehet alázni ahogy csak akarják mert ugyse tud swmmit tenni.
szept. 4. 07:49
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Mit nem? Beadod a felmondásod elmész táppénzre ennyi.
szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmire nem jó.
szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"En vagyok az akinek be lehet szolni lehet alázni"


Miért hagyod? Vagy ha annyira rossz a helyzet, miért nem mondasz fel? Értem én, hogy egyelőre nem találtál másikat, de ennél még az is jobb, ha pár hétig nincs másik (éhenhalni csak nem fogsz, gondolom.)

szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nincs másik munkám addig meg nem mondhatok fel kulonben pl.kidobnak az alberletbol vagy bármi.

Nyilván pályázok mindenhova.


Ha kinyitom a számat(nen egyszer esett meg hogy vitakozom pl a csopvezzel a hangnem miatt vagy bármi)megjelenik az igazgato vagy helyettes vagy mindkettő és hárman triumvirátusban ugatnak akkor le!

szept. 4. 09:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet jó. Sőt, téged fognának perbe, amiért engedély nélkül felvételt készítettél.
szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Soha nem az alkalmazottnak van igaza akkor se ha neki van!

Mindig az erosebb kutya ők.

szept. 4. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!