Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Palim kiröhögött mert munkavéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palim kiröhögött mert munkavédelmi szemüveget vettem fel sütéshez?🥸

Figyelt kérdés

Csapkod az olaj, így feltettem.

Dedós ez? 36 éves.

Kétlem, hogy senki más ne csinálna ilyet.


ma 13:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy is
ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

Én is néztem volna rád hülyén :D

Pedig én aztán minden nap a konyhában ténykedek.

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Szerintem dedós, és komolyan azon gondolkodom, hogy szakítok vele.


Ha lenne esze, felfogná, hogy ha az olaj a szemedbe csap, már nincs szemed. Erre röhög.

El is küldtem az anyjába...

ma 13:40
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon szépen viselkedsz vele szó se róla. Ne félj hamarosan ő téged zavar el anyádba örökre.
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván, ha csapkod az olaj főzés közben akkor én is feltenném a szemüveget.

Ha nem rosszindulatból nevetne rajtam akkor engem nem zavarna, mert egy kicsit talán vicces.

Viszont ha direkt gúnyosan nevet rajtad akkor az tényleg zavaró.

Nekem anyám szokott hasonló lenni szintén az olajban sütésnél. Nem képes felfogni, h nem kézzel akarom belepakolni a dolgokat az olajba, hanem lapáttal, mert ha felcsap az olaj, akkor az nagyon tud fájni. Kiröhög, és még hülyeségre is bátorít ,,jó közelről tedd bele, nem bánt az olaj.." Köszi bmmeg, akkor mosakodj forró olajban ha annyira nem fáj..

ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Na tessék! Ugye!

Lehet itt egyesek azt se tudják miről beszélnek, egyből hú de gáz vagy.


Engem nem érdekel ki, mennyire tart gáznak, a szemem fontosabb mint bármely ember véleménye.


Múltkor rácsapott a kezemre, egy hónapig meg volt a nyoma...

ma 13:51
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Én nyáron 40 fokban lekvárfőzéshez is inkább felveszem a pulcsit, nagyon fáj amikor a csupasz bőrödön ,,leköp" a lekvár.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezen besírsz ennyire? Én is röhögtem volna, sőt lehet képet is csinálok, de emögött nem lenne semmi rosszindulat! Fontos lenne, hogy akivel együtt vagyok tudjon nevetni a helyzeten, lehessen incselkedni vele! Dedós? És? Örülök legalább sütsz és vigyázol a szemedre, nehogy már ne tudjak röhögni a szemüvegeden, ez nagyon gáz hallod. Nálad sincs minden rendben...
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem tudtam teljesen megállapítani, hogy azért nevetett mert nem fogja fel a helyzet súlyosságát vagy mert hirtelen érte. Mert nem mindegy.
ma 13:57
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Ez valóban vicces látvány lehet, én is nevetnék.

Ha te emiatt szakítanál, akkor meg nem is tudom, ki a "dedós".

Amúgy én is minden nap sütök-főzök, mindenféle "védőfelszerelés" nélkül, ahogy sok más millióan. Érdekes még egy olyan emberről sem hallottam, aki megvakult volna mondjuk rántotthús sütés közben. 😅

ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!