Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi az a folyékony kesztyű?

Mi az a folyékony kesztyű?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi az a folyékony kesztyű? Használt valaki már ilyet?

Ha jól értem, felkenés után megszárad, és egy film réteget képez... ezt a végén egyben lehet lehúzni?



#allergia #olaj #kézkrém #munkavédelem #folyékony kesztyű #kézvédelem
tegnap 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vékony réteget képez a bőrön amikor kezet mosol az olajos szennyeződést könnyen letudod mosni a kezedről (víz oldja, nem tudod egybe lehúzni ). Szerelésnél szoktam használni szerintem jó dolog.

PR88-at szoktam használni.

tegnap 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most olajos környezetben használható (dettó PR88) van itthon, de amikor nagyon sokat nyúlkáltam vizes vegyszerekben, arra is lehetett megfelelőt kapni.

Tényleg jó cuccok, sokkal könnyebb kimosakodni munka után.

tegnap 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehúzni lehet, kézmosás során jön le.

Nyilván nem pótolja a vastag gumikesztyűt, de szerelés festés után könnyebb a kézmosás.

tegnap 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Tehát víz oldja?

Hol lehet itthon ilyen PR88-at venni?

Kipróbálnám szivesen.. :)

tegnap 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó cucc, megakadályozza, hogy a finom kosz vagy olaj a bőrödbe szivárogjon. Szappannal le lehet mosni. Mechanikus védelmet viszont nem ad.
ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!