Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi volt életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt életetek legnagyobb beégése?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok mikor nagyon nyeregben éreztétek magatokat egy fiúnál és pofára estetek.

Akár kapcsolatban, akár csak kaland, flört, akár szexben.


Hogyan kezeltétek?



#szex #kapcsolat #fordulat #Túlzott magabiztosság
ma 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Életem legnagyobb beégése néhány hete volt 😂. Irogattunk hetekig, találkoztunk 2× is. Megbeszéltük, hogy hol és hogyan lesz az együttlét/szex.

Na azóta se hív 🤣🤭.

Pedig 100%-ban biztos voltam, hogy pár napon belül összehozzuk a dolgot.

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán az amikor már 5 hónapja együtt voltunk, a családjával is találkoztam. Nagyon szerettem őt, voltak terveim vele (hülye voltam, mert gyaníthattam volna valamit, abból hogy neki viszont nem voltak tervei) és sajnos benyögte hogy még szeretne másokkal is dugogatni hiszen olyan nagy a világ, rövid az élet, p*na meg olyan sok van még. Szóval ott hagyott. Egy kis ráadásként még utólag megtudtam hogy az 5 hónap alatt is összejàrt egy exével. :D wonderful life
ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!