Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetek során a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek során a legnagyobb pofára esés kapcsolat téren?

Figyelt kérdés
Megcsalás, haláleset, elhagyás, hazudozás.. bármi.
2016. júl. 28. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

a hiszti

nem tudok rá jól reagálni...bárhogyan próbálkoztam, bármivel kedveskedtem szinte mindig csak hisztit kaptam, persze néha voltak jó pillanatok is, de visszagondolva előbb a hiszti, utána a magyarázat, akkor kaptam nagyon minimális elismerést a DE szó előtt :D utána megint a negatív savazás :)


23F

2016. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szívem-lelkem beleadtam, hogy segítsek a depressziós páromnak, ő pedig ezt nem fogadta el, hanem elhagyott.
2016. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:

Exemmel történt meg (nahát!!!), hogy egyszercsak benyögte, hogy neki kell egy másik faszi is(!). Megkérdeztem, hogy mire is gondolt, hát persze, hogy a nyitott kapcsolatra.


Na ennél nagyobb pofáraesés, amire nem számítottam, nem volt.


26/F

2016. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Amikor papíron elváltunk, hogy ne legyen semmi a nevemen (vállalkozás, válság miatt), aztán amikor megtörtént és minden az ő nevén volt bejelentette, hogy elég fiatalnak érzi még magát hozzá, hogy egy kicsit éljen, úgyhogy mehetek Isten hírével.
2016. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Életem első szerelme egy ribi volt. Mármint az elején is tudtam, nem is akartam tőle semmi komolyat, de aztán szerelmes lettem. Ennek megfelelően is végződött a kapcsolat.
2016. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Volt egy csodás lány. A kapcsolatba mindent bele adott. Közös bulik, ágyba démon volt. 3 hónap múlva elém ált és mondta itt a vége. Sikerült velem féltékennyé tenni azt a pasit, aki neki kell, vagy is a pasi pénze kellett neki.

Már külön vannak és a pasi közben csóró lett.

2016. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálam a megcsalás. Kicsit bővebben: kvázi eltartottam az exemet, rengeteg pénzt és időt beleöltem a kapcsolatba, ő pedig szépen mellette megcsalt, másokkal hempergett. Aztán amikor már nem volt anyagilag rám szüksége, akkor még inkább nem rejtette véka alá a dolgot.


De még nem is ez volt a pofáraesés hanem az amikor megtudtam, hogy kivel jött össze utánam.


4: Szerintem ezt nehéz lesz überelni.

2016. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7:

Saját magamat is tudom überelni: 5 évembe tellett újra talpra állni. Közben másfél év után visszakönyörögte magát, én persze még szerettem és ott volt a három gyerek is. Lehúztunk még pár évet és mint kiderült közben rendszeresen csalt alkalmi és állandó szeretőkkel is (közöttük családos régi haverommal is).

2016. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

2 éves kapcsolat, egyik hétvégén - mint általában pár havonta egyszer - utazott vidékre a nagyszüleihez segíteni, reggel összepakolt pár cuccot szokás szerint, megbeszéltük kinek hogy alakul a jövő hét stb, csók, szeretlek, vigyázz magadra, ha leértem majd hívlak...


Na, ennek most már 10 éve.

2016. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Volt egy pár... Az egyik amit jelenleg a legdurvábbnak tartok, még túl friss, nem tudok róla beszélni... Meg még hátha.


De volt egy párom. 6 évig éltem együtt egy lánnyal. Szerettem nagyon. El is jegyeztem. Már kb másfél éve kapta a gyűrűt, mikor elkezdte kikönyörögni, h vegyem is el. Eljátszadoztam a gondolattal, mert előtte nem voltam az a családcentrikus. De egész jól beleéltem magam a férj, majd az apa szerepbe, és én is erre vágytam. Ennek érdekében leszoktam bizonyos dolgokról, normális munkát kerestem magamnak. Aztán egyszer csak arra megyek haza a munkából, h fullos vacsi vár meg minden. Tök jó. Lefekszünk, aztán megkérdezi a csaj, h komolyan gondolom e az esküvő dolgot. Mondom persze. Mire közli, h ő meg nem tudja, és el fog menni... Kiment a másik szobába, aztán reggel elment dolgozni, és nem jött vissza többet. Azóta sem tudom, h konkrétan mi volt a baja...

2016. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!