Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap próbáltam borotválni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap próbáltam borotválni a péniszemen a szőrt és nem sikerült, miért?

Figyelt kérdés

Ültem a kádban jó meleg víz volt rákentem a borotvahabot és csak a habot húzta le a szőrt meghagyta, egy szálat se szedett le, pedig előtte lenyírtam ollóval így nem is olyan hosszú. Olyan pengével próbáltam amivel az arcomat is szoktam (nem ugyanazzal csak olyannal). Próbáltam a szőrrel megegyező és ellenkező irányban is de sehogy se szedte... Mit tegyek? Nem túl nagy és amúgy se szeretem ha dzsumbuj van ott lent ezért akarom borotválni. (14-14,5 cm erekció közben) nyugis állapotban pedig 5-6cm ha lehet. Na mindegy. Ja és a végbélnyílásom is szőrös, de az annyira nem zavar.

Miért lehetett ez mit csináljak?

15,f

Tegyek képet esetleg?


2010. nov. 4. 16:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%

Sok fiunal nem tudom megerteni minek kell ilyen kepet felrakni?


Ha egy ember megnezi azt a kepet szerintem nem azt fogja nezni hogy mennyire van leborotvalva hanem azt latja hogy merev allapotban van a farkad.


Ha mar arrol volt szo hogy hogy szed le a szort a farkadrol akkor legyszi allo farok nelkul...


ez az oldal nem arra lett letrehozzva hogy egyesek felrakjanak a farkukrol kepet....


18/f

2010. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%

utolsó ,tán kicsi a farkad és csak irigykedsz????

:D kül mindenki maga dönti el h felrakja -e a farkát avagy sem .....és egyéni szoc.problem h megnézed-e ....mert mondhatnám azt is h búúúúúúúza vagy mert megnézted h a farka van-e fölrakva ......

2010. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:18


neked se lehet sok eszed meg tamogatod ezt a buz|t?


Am nekem nagyobb a farkam en is borotvalom de akkor se rakok fel rola kepet....



ha annyira fel akarja rakni tegye fel egy olyan oldalra


pld pina.hu-nra is sokan felrakjak (reklamozzak magukat)



En irigy?:))

2010. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%

Respect és tisztelet borotválhatatlan fa$zúnak

A halálos fa$zlinkelő stílus megalapítójának

A szőrtelen sátortechnika megújítójának

A fa$zverő stílusok nagy tudójának


Ba$zki hát ez nem volt egy light menet xD aztak.rva xD

2010. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:33

jah ne legyél már ennyire hülye ha nem érdekelt volna a farka meg se nézted volna ....és miután megnézted még te vagy felháborodva?? és még én vok szánalmas pfff

(akit leoltottál)

2010. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:

Hadjal mar...

normalis ember nem rak fel kepet a f@szarol


ennyi...

2010. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:

Kedves 18/f.

Ezzel a sok b*zizással stb csak magadat járatod le :) azzal meg főleg, hogy itt oltod a többit. Ha látok egy olyan témát, ahol a pénisz vagy ennek a szónak a szinonimái találhatók kezdjük ott meg se nyitom, nem hogy még a képet is nézegetem és még én akarom beoltani a többi embert :D na köszi puszi :)

2010. nov. 7. 20:32
 38/61 A kérdező kommentje:

és akkor tarts hülyének nem érdekelsz :D

Lányok jöhetne még vélemény :P

2010. nov. 7. 20:33
 39/61 anonim ***** válasza:

cicafiú épp az h én védtelek ,én szórakáztam a 18F-fel

1.zsűri :D

2010. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim válasza:

tegnap 00:18


Üzenném 18f-nek, hogy ha elég keménynek érzi magát csapjon fel ő is egy képet a felcsapott farkáról. Ha meg nem ne szóljon be olyannak aki bevállalta.

2010. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!