Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap próbáltam borotválni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap próbáltam borotválni a péniszemen a szőrt és nem sikerült, miért?

Figyelt kérdés

Ültem a kádban jó meleg víz volt rákentem a borotvahabot és csak a habot húzta le a szőrt meghagyta, egy szálat se szedett le, pedig előtte lenyírtam ollóval így nem is olyan hosszú. Olyan pengével próbáltam amivel az arcomat is szoktam (nem ugyanazzal csak olyannal). Próbáltam a szőrrel megegyező és ellenkező irányban is de sehogy se szedte... Mit tegyek? Nem túl nagy és amúgy se szeretem ha dzsumbuj van ott lent ezért akarom borotválni. (14-14,5 cm erekció közben) nyugis állapotban pedig 5-6cm ha lehet. Na mindegy. Ja és a végbélnyílásom is szőrös, de az annyira nem zavar.

Miért lehetett ez mit csináljak?

15,f

Tegyek képet esetleg?


2010. nov. 4. 16:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim válasza:
85%
perv...ez napiszar minimum ha nem csibefasz lol
2010. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim válasza:
100%
Hát ez haláli. Belinkeli az álló farkát és a népek örülnek neki. RESPECT. De tényleg.
2010. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt: :DDDDDDDDDD

másrészt: :DDDDDDDDDDDDDDDD

harmadrészt: nyugika, teljesen jók a méreteid... grrrrr :D

2010. nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
Csak azért látjátok nagynak mert levan borotválva. Az én őserdős farkam jobbannéz ki most énis linkelgessek? :D :D
2010. nov. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
köszi ezeket a boldog perceket :D fakadok rajta xdd
2010. nov. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
én mingyárt le fordulok a székről b.szátok meg ez belinkelte hát én nem hiszem eeeel xDDDDD G.CII aztak.rvaaa amúgy nekem nagyobb van:$ xDDde meghalooook hehehehe full respect xD:::ASDASDASXDxxxdxdxd
2010. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%
Apám na ez a kemény nem a kád széle:DDDD A jóemberek már farkakat is linkelgetnek ide :DDD Remélem néhány csaj is követi ezt a példát! Puncit ide!!!
2010. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim válasza:

én nem néztem meg nem vagyok rá kíváncsi xD. de a tegnap 23:48-as nak üzenem hogy hülye mert nekem már 12 évesen kezdet

.

2010. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:

aki értette a poént annak riszpekt :D a többi meg hát... amúgy én is ilyesmi lázadást akarok elindítani, hogy a csajok is bátran linkeljenek bizonyos testrészekről :D

csajok köszi:D

2010. nov. 7. 11:27
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
Ti hülyék vagytok.Nem ő az első és az utolsó,aki belinkelte.
2010. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!