Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap próbáltam borotválni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap próbáltam borotválni a péniszemen a szőrt és nem sikerült, miért?

Figyelt kérdés

Ültem a kádban jó meleg víz volt rákentem a borotvahabot és csak a habot húzta le a szőrt meghagyta, egy szálat se szedett le, pedig előtte lenyírtam ollóval így nem is olyan hosszú. Olyan pengével próbáltam amivel az arcomat is szoktam (nem ugyanazzal csak olyannal). Próbáltam a szőrrel megegyező és ellenkező irányban is de sehogy se szedte... Mit tegyek? Nem túl nagy és amúgy se szeretem ha dzsumbuj van ott lent ezért akarom borotválni. (14-14,5 cm erekció közben) nyugis állapotban pedig 5-6cm ha lehet. Na mindegy. Ja és a végbélnyílásom is szőrös, de az annyira nem zavar.

Miért lehetett ez mit csináljak?

15,f

Tegyek képet esetleg?


2010. nov. 4. 16:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
Szépen megcsináltad :O Mi vele a gond?!:) Egyébként ez nem volt kérdés, de úgy minden nagyon szép rajta ;)
2010. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
ja és 16 L
2010. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
80%
linkelgeti faszát xD
2010. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
az vele a gond hogy én picinek látom :D
2010. nov. 6. 22:16
 15/61 anonim ***** válasza:

sztem nem az páromnak se nagyobb (de lehet h az) sza semmi gond küll a játékosság a lényeg

az 1. zsűri

2010. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Na most hogy örülhet a fejed a pozitív válaszok miatt :D
2010. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim válasza:
100%
hát, vicces fiú vagy... legalább jobb indokot találtál volna ki, hogy mutogasd magad ; DD
2010. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
85%
b.szki akkor már én is felteszem a dzsumbujos jobbragörbülő tizenhatcentist....xD
2010. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg azért nem sikerül, mert még csak 15 éves vagy, és nem is szőrösödik ... a farkadat meg ne itt mutogasd légyszíves ... szánalmas vagy, remélem most már tudod miért nincs barátnőd :\
2010. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%
Bevállalta! Szakadok a röhögéstől! Egyébként meg mi a probléma? Úgy látom le lett ez borotválva rendesen! Remélem jön valami punci és jól rácuppan!
2010. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!