Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők között több a látens,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők között több a látens, "rejtőzködő" incel?

Figyelt kérdés

Kifejtem a dolgot: a csajok közt rengetegen vannak, akik ugyanolyan szélsőséges elveket vallanak, ugyanúgy gyűlölködnek, mint az incelek.


Ők hazudoznak olyasmit, hogy minden férfi életképtelen, akinekningyen női cseled kell. Siránkoznak, hogy mindegyik férfi igénytelen, bárkivel lefeküdne, a lényeg, hogy lyuk legyen. De közben amiatt is panaszkodnak, hogy minden férfi csak a top insta csajokat akarja, más nőre rá se néz.


Na meg hogy ha nem vagy top csaj, akkor csak selejtes pasi jut neked. (Ez pont úgy hangzik, mint az incelek siránkozása a stacykről meg chadekről.)


Az egyetlen szerencséjük ezeknek a nőknek, hogy életük során egyszer-kétszer valami kiéhezett pasas lefeküdt velük, ezért aztán most nagy szájjal hirdethetik, hogy ők nem incelek ám, hiszen ők szexeltek már, bizony!


Ettől eltekintve viszont agyilag és lelkileg totál incelek, eltorzult, beteges gondolkodásmóddal.


Jól érzem, hogy sokan vannak ilyenek? A gyakorin is folyamat beléjük fut az ember, meg társkeresőn is ez a fajta osztja passzív agresszív hangnemben az észt az "igazi férfiakról".



ma 07:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%
Ez a kérdés elég ostobara sikerült.
ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem nevezném őket incelnek mert akadhat férfi szexre, kapcsolatra, de ők nem akarnak egyikben sem részt venni, vagy csak szexelnek aztán annyi. Azt is meg kell említeni, hogy férfiakra az ilyen viselkedési forma ugyanúgy érvényes és ők sem incelek egyértelműen. Inkább csalódottak, ki vannak égve. Viszont az még nem jelenti azt, hogy nem változhat a helyzet mindkettő neműt nézve. Habár ez az incelekre, femcelekre is vonatkozhat. Értelemszerűen akkor ha végre az ideológiát hátra hagyják, mentalitást cserélnek.
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

#20

Lásd #16 hsz.


"Az sem valid érv, hogy a Kasszás Erzsinek ez jut, a minőségi nők bezzeg... Elég átlapozni a híreket. A gazdagok és szépek közt is pont ugyanennyi a pocsék kapcsolat."

Meg sem említem, hogy hány írónő, tudós, festő, énekes, színésznő (nem celeb!) magánélete alakult tragikusan. Elvégre egy gyakoris hsz meg a bulvársajtó is túl nehéz olvasmány számodra.

ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"Meg sem említem, hogy hány írónő, tudós, festő, énekes, színésznő (nem celeb!) magánélete alakult tragikusan."


Johnny Depp ágyába is belesz.rt a notórius hazudozó neje. Akkor most minden nő hibás?


Tipikus incike gondolkodásmód a tiétek.

ma 11:16
 25/30 anonim ***** válasza:
54%

#25

Tehát véletlenül sem arról van szó, hogy ha egy nő elég jól néz ki, akkor ezt is elnézik neki. Tetszik tudni, Johnny Depp sem akkor adta be a válást. Ezért S hisztérikáért hagyta el a feleségét. Vagyis megint csak a tapasztalat igazolja az elméletet.

(Amúgy sajnálom, hogy elváltak, annyira megérdemlik egymást.)

ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

"Tehát véletlenül sem arról van szó, hogy ha egy nő elég jól néz ki, akkor ezt is elnézik neki."


Ha a fèrfi a bunkó, a férfi a hibás. Ha a nő a bunkó... a férfi a hibás. Igazi női incike lehetsz.

ma 12:53
 27/30 anonim ***** válasza:
54%
Én nem azéft vagyok egyedül, mert nem találnék pasit, hanem azert, mert eddig csak arra láttam peldat, miért jobb egyedül! 😏
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

"Én nem azéft vagyok egyedül, mert nem találnék pasit, hanem azert, mert eddig csak arra láttam peldat, miért jobb egyedül! 😏"


Persze, minden férfi bunkó, ugye, incike?

ma 13:28
 29/30 anonim ***** válasza:
Ha egy nőösszejön 20 bűnöző vel,mind a 20 átveri,ezért az összes férfit szidja és beáll macskásnönek az nem feminista?
ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
27 te tehetsz róla hogy gyökerekkel jöttél össze tudjuk,lehetne kanid,ha akarnád,fő az önbizalom
ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!