Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rejtőzködök online és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rejtőzködök online és képet sem küldtem neki, jogosan hiheti emiatt azt rólam hogy nem vagyok jó csaj?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtunk beszelni eppen volt kint profilom.

Aztan mondta kuldjek neki kepet, de nem voltak jo kepeim, es nem szeretem kepeken magam, nem kuldtem de azt beszeltuk talalkozunk.

Aztan olyanokat mondott, hogy milyen elvont bolond gondolkodasom van, hogy egy kepet sem mertem magamrol kuldeni fiatal 24 eves lanykent. Egyebkent igaza van, nem nagy dolog egy kep, es en nem kuldtem mert tenyleg utalom magam kepeken..

Azt erzem nem gondol engem jo csajnak mar, azt hiszi azert nincs kint kepem meg azert nem kuldtem mert csunya vagyok


Jogosan gondolja ezt? Marmint ezek alapjan, te is azt gondolnad a masik felrol?

Egyebkent egy kepet latott rolam, es mar mondta hogy talalkozzunk, szoval nem is ertem ezt az egeszet.


febr. 17. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Jogos
Nem
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolnám, nem vagy jó csaj, ha egy előnyös, legalább szerkesztett képed sincs!
febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy küldj akkor egy régebbi fotót, amin jól nézel ki.

Vagy csinálj újat, de szerkeszd meg, pl. Tedd fekete-fehérbe.

Nekem is volt úgy, hogy színesben gagyi, de fekete fehérben jó.

febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Vagy azt hogy csúnya vagy és próbálod kerülni amív lehet, vagy azt hogy az önbecsülésed 0
febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem gondolnám ezt, én sem küldök/rakok ki képeket magamról az AI korában.


Ez amúgy régi trükk. Ledagadtoznak/lecsúnyáznak, hogy durcis kislányként "nem is vagyok az!" felkiáltással átküldj nekik egy recska képet.

febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem hívjátok fel egymást videóval?
febr. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Ő amúgy küldött képet? Ha taliztok akkor csak jó, ha tudjátok hogy néz ki a másik. Egy kép alapján (attól függ persze milyen kép) lehet még fel se tudna ismerni
febr. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Én nem gondolnám a másikról, hogy ronda és azért nem küld képet, ettől függetlenül nem foglalkoznék vele többet. Nem szeretem az ilyen elvont, elvonuló embereket, nem az én világom, nem tudnék mit kezdeni velük. Meg alap, hogy lássam előbb képen, kivel is beszélgetek. Több képen.
febr. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az lenne az első gondolatom, hogy nem te voltál azon a képen, csak netről szedted. Azért nem tudsz küldeni több képet, mert az illetőről nincs több képed.

A képküldés neki is egyfajta biztosíték, hogy tényleg veled beszél, éx nem egy átverés részese.

febr. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem van kinn pl facen 3 4 kép és nem, nem küldök képet mint egy idióta. Legyen elég az, írunk pár napig és tali. Ha ez nem megy mer kell a kép akkor helló van.

N 32

febr. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

Két veglet van a tarskeresőkön fotó terén. Egy részük mintha valami modellügynökségtől jött volna, a másik felük, meg fel se tesz teljes alakos képet, legdurvább mikor csak az arca látható. Na ez utóbbiak tutira túlsúlyosak, és megkapja az ember tőlük,hogy a belső fontosabb mint a külső 🤣

Ha nem küldesz képet, akkor jogosan gondolja a pasi,hogy neked sincs minden rendben a külsőddel, vagy a feltett fotó sem tükrözi már a valóságot.

febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!