Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélgessek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélgessek vele nőként online?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok, de sosem ismerkedtem ilyen formában. Az előző két barátomat személyesen ismertem korábbról nem a neten keresztül ismerkedtünk.


Szóval van egy férfi, aki nagyon szimpatikus lett.

Ő írt rám, akkor jót beszélgettünk. Aztán nem írt. Vártam pár napot, aztán úgy voltam vele ráírok egyszer, maximum többször nem írok, ha úgy látom, ő mégsem akar velem. Azt írta, hogy elfoglalt volt és sajnálja. Azóta azonnal visszaír, ha látja. Napi szinten beszélünk.

Ha írok valamit, rákérdez, úgy tűnik érdeklődik.


Fiúk, férfiak! Nekem tetszik ez a férfi, de nem akarok rámenős lenni, nem akarok sok lenni. Viszont azt sem akarom, hogy azt higgye, hogy nem érdekel, azért nem írok esetleg.


Nektek mi az, ami már sok? Illetve szerintetek egy nő abból, amit ti írtok, honnan tudhatja, hogy érdekel titeket?


Nem akarom túlgondolni vagy ilyesmi, csak nála végre azt érzem, hogy működhetne. Nem akarom elrontani ezzel.


Köszönöm a válaszokat!


2023. dec. 30. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Úgy tűnik talonban tart, másokkal is ismerkedik és ha velük nem jön össze majd te jutsz sorra.

Abból következik ez a tény, hogy ő írt rád, de mostanában csak neked válaszol jóformán mintha interview-n lenne.

Vagyis nem akarja, hogy lelépj, mert még hasznos lehetsz (szex), de kb. ennyi.

Amúgy ha 2 héten belül randira nem hív, vagy a randin nyomul szóban-tettekben akkor megvan a válaszod mit akar kizárólag.

2023. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Talán annyit tudnék mondani, hogy az jó jel ha nem ért veled mindenben egyet. Nem azt mondja amit hallani akarsz.
2023. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!