Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nem ebbe a kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem ebbe a kategóriába való de nem tudtam pontosan hova kell ki írni szóval van egy énekes fiú nagyon pártolom mivel neki van igazi kérdezték online hogy mi van bele vagy zúgva? nem tudtam mit írjak? én nem hiszem mivel nem láttam személyesen

Figyelt kérdés
2023. dec. 12. 10:56
 1/10 A kérdező kommentje:
vagy létezik ilyen hogy ugyanugy bele lehet
2023. dec. 12. 10:57
 2/10 A kérdező kommentje:
vagy ez csak rajongás?
2023. dec. 12. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Tini parkapcsolatok, oda kellett volna kiirni. Persze a fogalmazasgatlot ne vedd be.
2023. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok tini és minek kéne fogamzásgátló idióta vagy?
2023. dec. 12. 11:09
 5/10 A kérdező kommentje:
vagyis minek vegyem be nem ismerem
2023. dec. 12. 11:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaki tudna fordítani? Látom, hogy magyar szavakat használ a kérdező, de se alany, se allítmány, se értelmes mondatszerkezet nem található. Az írásjelek is mintha csak véletlenszerűen kerültek volna a szövegbe...
2023. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is csak odáig értem hogy van egy srác aki tetszik neki de foglalt es a sractol kerdeztek online hogy bele van e zugva

Azt már nem tudom hogy a kerdezobe vagy a párjába😅

2023. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jajj neeem

A kerdezotol kerdeztek hogy szerelmes e a sracba de nem tudta mit valaszoljon mert csak online ismeri

2023. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 válaszoló igen nekem írták ezt és csak közösségi médiában illetve tv-ben láttam
2023. dec. 12. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokan vagytok, akik latjak, o meg kozben mas kozegben ismerkedik.
2023. dec. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!