Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rejtőzködő melegség, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtőzködő melegség, vagy pusztán kötődési probléma?

Figyelt kérdés

Egy régi barátommal kapcsolatban nem tudom eldönteni, mi lehet vele.


Elmondása szerint gyerekkorában az apja annyit dolgozott, hogy alig látta. Főleg a több mint 10 évvel idősebb nővéreivel volt együtt.


És a barátokhoz való hozzáállása:

- állandóan bulizni, vagy szimplán inni akar

- azt várja, hogy mindenki hallgassa meg az ő baját, aki ezt nem teszi, az egy kihasználós, akit le kell építeni

- folyton előadja magát, hogy milyen nagy céljai vannak, és mennyit küzd értük, de ha valami nem sikerül, mindig más a hibás (pl. a jogsi a szemét oktatók miatt nem jön össze, akiknek a válság miatt kell a pénz)

- amint másvalakiről lesz szó, dühbe jön, hogy ővele nem törődnek, és nem hallgatják meg. Van, hogy óriási hisztériával éri el, hogy mindenki rá figyeljen

- amint valaki lemond egy programot egy közbejött ok miatt, máris vádol, hogy csak hazudik, meg akkor kell neki a társasága, ha jól van, meg biztos tehernek érzi a folyamatos találkozást

- nem őszinte a barátaival abból a szempontból, hogy sosem mondja el, ha más barátokkal találkozik, mindig családi eseményt állít akkorra


A melegségre utaló jelek, melyek nagy részét részegen követte el:

- részegen elkezdi ölelgetni a barátait, és "édesemnek" szólítja őket

- táborozás során az egyik haverra is rámászott ittasan azzal a kifogással, hogy a korábbi szerelmének nézte (ami a két személy közötti magasságkülönbség miatt abszurd)

- amikor egyszer egy piálás alkalmával mondtam, hogy mennék haza, sírásban tört ki

- piáláskor sokszor jött rá a hisztéria azzal, hogy őt senki se szereti, és nincsenek barátai

- amint elkezd ismerkedni lányokkal, egyik pillanatban "a legjobb nő", másikban meg "kihasználós qrva". És mellete folyamatosan erőlteti a lány barátságot

- amikor elvittem egy több napos túrára, azt kezdte hajtogatni, hogy őt itt elítélik

- amikor barátnőm lett, egyből elkezdett kerülni, majd el is küldött mindenféle vádakkal (kémkedés, nem is érdekel már hogy mi van vele)

- amikor meg összefutott a barátnőmmel egy diszkóban, azt vágta hozzá, hogy "Laci az én barátom volt" (Mintha a szerelme lettem volna, akit más miatt elhagytam)


Ez vajon minek a tünete? Kötődési probléma nárcisztikus személyiségzavarral, vagy rejtőzködő homo/bi szexualitás?


2015. ápr. 15. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Amit leírtál, abból az jön, le hogy régi barátod feminin alkat, az ilyenekben pedig van homoszexuális hajlam. Viselkedése meg pont úgy hisztériás, mint egy kielégítetlen nőé.
2015. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Az egyértelmű, hogy a barátod nárcisztikus személyiségű, és a latens homoszexualitás is nagyon valószínű. Nem lehet könnyű dolgod, mint barátjának.
2015. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már nem barát. A második kifakadásánál, amikor elkezdett ócsárolni, elegem lett.
2015. ápr. 15. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Valószinűleg gyerekkorában eléggé elhanyagolták, a szülei nem nagyon voltak ott neki, emiatt érzelmileg eltorzult. Nem biztos, hogy meleg, de hogy az érzelmeivel ő maga sincs tisztában, és belül haldoklik, és teljesen összetört, az 100%. A látens homoszexualitásra ez nem annyira utal, mint a valamilyen személyiségzavarra. Szerintem ajánld be egy pszichológushoz, és próbáld megérteni, hogy nagy eséllyel egy beteg ember(mármint nem azért mert meleg lenne, semmi homofóbia, hanem mert komoly problémái vannak).
2015. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!