Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Egy férfi hogy viselkedik egy olyan nővel, akit nem tart vonzónak, de tudja, hogy a nő vonzódik őhozzá?

Figyelt kérdés
tegnap 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10. Hosszu tavon ugy stabil a baratsag ha nem tetszik a masik.
ma 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Rohadt kínos az ilyen,kerülni kell ahogy csak tudod. Nekem is volt részem hasonló szituban amikor egy ideig egy házban kellett laknom egy olyan korai harmincas bulával aki állandóan meg akarta volna dugatni magát velem de én meg annyira találtam vonzónak, hogy előbb tenném a f@$zomat egy darásfészekbe mint belé.
ma 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés,engem is érint.Munkahelyen van két kora harmincas nő,akik többször is bepróbálkoztak. Meleg férfi vagyok,ezt elmondtam nekik is,tehát nálam a nő,mint olyan nem játszik,nem érdekelnek.

Az egyik értelmes volt,értett a szóból és kölcsönösen igyekszünk csak a munkával kapcsolatos dolgok miatt beszélni,találkozni. A másik nem fogta fel, vagy nem akarta felfogni,négyszemközt is győzködött,hogy próbáljuk meg, hátha....Őt a végén durván kellett leállítanom és így értett a szóból. Viszont meglepett,hogy egyértelmes nőnek ne legyen ennyi tartása,ennyire ne fogja el,hogy esélye nulla - na ez meglepett.


55/F

ma 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!