Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben nincs megoldás?

Figyelt kérdés

Megprobalom osszeszedni a gondolataimat. Nagyon nagy vonalakban annyi, hogy a nő, akihez vonzódom házas, én is az vagyok. Ha esetleg ők szetmennenek, vagy mi szetmennenk, de még ha mindkettő is, akkor sem lehetne semmi. A kapcsolatot nem tudom megszakitani vele.

Már igazából beletorodtem, hogy ez van, de mégis időről időre nehezebb a dolog. Én szeretem a feleségemet is, nem is csalnám meg, és próbálok a másik nőre kozombosen nézni, de nem nagyon megy. Ráadásul egy tuskó a férje és fel nem fogom sokszor mit lát benne mint férfi. Beszélni sem lehet erről, igazából itt leirtam, hátha úgy könnyebb, mert megoldás itt nincs.



aug. 7. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Már régen nem szereted a feleségedet, a házasságod úgy rossz, ahogy van.

És amint látom, te hajlamos is lennél lelépni a másik csajjal, ha lehetne, sőt, szerintem meg is csalnád a nejed.


A megoldás az lenne, ha elköltöznél arról a helyről a feleségeddel, és teljesen új életet kezdenél.

Habár lehet, becsületesebb lenne, ha elválnál, és keresnél egy másik nőt.

Gondolom a nejed nem tud semmit arról, ami körülötted történik.

aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Az lenne az egyedüli megoldás amely által sokkal boldogabb lehetnél valamikor a jövőben, hogy elválnál és a foglalt nőt is elfelejtenéd idővel. Hiszen hiába válna el ő is nem tudnátok boldogak lenni egymással mert a házasság, a párjaitok nem lennének kellőképpen feldolgozva. Először is meg kéne találni önmagatokat újabb társ nélkül és ha tényleg (minimum 1 év után is) oda lennétek egymásért akkor lehetne ismerkedni, összejönni. Kapcsolatból kapcsolatba ugrani ökörség, felelőtlenség. De nem boldog házasságban is maradni az. Sőt mindkettő arra utal, hogy mindketten marhára társfüggők vagytok ami mint tudható személyiségzavar és pszichológushoz kéne vele járni.


Persze gondolom elválni nem fogsz inkább megcsalod a feleséged vele és majd ha kiderül lehetőleg a feleséged dob ki téged és se szerető, se feleség nem lesz.


Tehát legvégül ott fogsz kikötni mint amit javasoltam a legelején a mondanivalómnak ami nem más, hogy válj el és hagyd békén a másik nőt!


Hiába akarod elkerülni a válást az lesz a vége, vagy ha mégiscsak tévedek boldogtalan leszel ugyanis neked igazából egyik nő sem felel meg és egyik mellett sem leszel elégedett!

aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Van megoldás és az mint amit írtak előttem: VÁLÁS ÉS A MÁSIK NŐ ELKERÜLÉSE ÖRÖKRE!


Majd egy harmadik/negyedik nő lesz a hozzád illő. Ezek közül egyik sem az.


A feleséged nem szereted ki tudja mióta, a másik nő pedig csak egy mentőöv, hogy megszabadulj a feleségedtől tudatalatt és azért hiszed, hogy te oly "szerelmes vagy" belé. Nem, te maga az érzésbe vagy az és azért mert magányos vagy és persze mert elérhetetlen a másik nő. Amint megkapnád őt végre mint egy trófeát azon nyomban elmúlna a "szerelem" iránta!

Szépen válj el és hagyd békén őt is, ő hagyj maradjon a férjével ha egyszer neki jó szenvedni vele.

aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gép? Az életed te irányítod kérdező. Olyasmi se létezik, hogy a kapcsolatot nem lehetne örökre megszüntetni. Kollégák vagytok? Felnondasz és kész. Ilyen egyszerű. Nincs sors, nincs véletlen, nincs szerencse. Saját akarat létezik egyes egyedül! Ha megcsalod, ha elhagyod, ha a nejeddel maradsz hűtlenség nélkül mármint fizikai nélkül az a te saját döntésed lesz és lesz következménye minimum egy! Tessék felnőtt férfiként viselkedni, ne fogd másra a saját cselekvéseid. Azzal a házas nővel beszélgettél, flörtöltél. Nem semmiből alakult ki a vonzalom. Sejtem a válás a vagyon és a gyerekek jelenléte miatt nem opció. De attól még mehetsz máshová dolgozni nyugodtan. Te nem akarsz. Inkább félrelépsz. Majd ha napfényre kerül a hűtlenség akkor nézz a gyerekek meg a nejed szemébe bátran, hogy milyen gyáva hernyó vagy.
aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet felmondani, mert nem munkahelyrol van szó. A másikat régebb óta ismerem, mint a feleségemet, ő akkor már foglalt volt. Soha nem flortoltem vele, soha semmi ilyesmi nem volt. Nem csalnám meg pláne vele. Az egy dolog amit érzek, évek óta ismerem őt és elfogadtam, hogy ő foglalt. Találkoztam a feleségemmel, akit szeretek és tisztelem, de attól még az érzés nem szűnik meg. Ha nem lenne a feleségem, akkor is folyamatos kapcsolatban lennék a másik nővel, akkor orlodjek egyedül, mert különben seggfej leszek a feleségemmel?
aug. 8. 16:50
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Mindegy melyik ujjadba harapsz bele, mindenképpen fájni fog. Boccaccio azt mondaná ebben a helyzetben; Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni,hogy nem tettük meg.
aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!