Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Egy férfi hogy viselkedik egy olyan nővel, akit nem tart vonzónak, de tudja, hogy a nő vonzódik őhozzá?

Figyelt kérdés
tegnap 20:32
A kérdező szavazást indított:
Keresi a nő társaságát, közel hajol hozzá, élvezi, hogy zavarba hozza a nőt
Keresi a nő társaságát, közel hajol hozzá, a férfi is zavarban van
Keresi a nő társaságát, de a testi kontaktust, közelséget kerüli
Kerüli a nőt, kínosnak érzi a helyzetet, de nem akarja megbántani
Kerüli a nőt, gúnyolódik rajta
Egyéb (kifejtem)
19 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne vele bárhogy is "viselkedni"? Ha társkeresőn találkoztatok és nem jön be, akkor megmondod, hogy ennyi volt. Ha munkatárs, akkor végzi mindenki a munkáját. Én még amúgy olyan férfit nem láttam, akinek ne imponálna ha tetszik valakinek, de nem értem miért kéne vele szórakozni vagy zavarba hozni, vagy egyáltalán találkozni vele. Nem mindenkit tartunk vonzónak, de a párunkon kívül ez sokszor még előny is, ha vmi miatt együtt kell működnünk.
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy férfi kínosnak érzi ha vonzódik hozzá egy nő? Melyik bolygón? :D
tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár alkalommal mikor tetszett egy férfi én viszont nekik nem és sajnos mindegyik szórakozott, szívatott és megszégyenített.

24/L

tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ha tudom hogy nem tetszek egy férfinak vagy van barátnője akkor csak próbálok nem foglalkozni vele. Ha nem foglalkozok vele akkor őt se kell hogy zavarja
tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Fantáziába eljátszok a gondolattal milyen lehet vele, de élőben nem fordítok rá nagy figyelmet.

Régen gimibe ez nem így volt de ott kétértelmű jeleket is kaptam.

tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lexopatom es kozbe szegyelem magam.
tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudja, hogy a nő vonzódik hozzá? Álmodik a nyomor? Ha nincs egymással dolguk, akkor nem kell vele semmit csinálni. Ha valamilyen ügyben dolguk van, akkor azzal az üggyel foglalkozzanak.
tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7. Stup
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ignorálja.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És kényszerítik rá, hogy lefeküdjön vele, vagy mi a probléma? Vannak ellenkező nemű barátaim, akikhez egyáltalán nem vonzódom testileg, de remekül elvagyunk barátként, tökéletesen megértjük egymást. Sokak szerint barátság férfi és nő között eleve csak úgy működhet, ha külsőre nem jönnek be egymásnak.
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!