Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire átverés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire átverés? Túl szép hogy igaz legyen.

Figyelt kérdés
A törtenet nem rövid de azért megpróbálom összefoglalni. Szóval kb. 2 és fél hete Snapchatot rámírt egy ázsiai nő azzal az indokkal hogy európába utazik és barátokat akar szerezni. Nem igazán értettem hogy talált rám mert nem is használom és barátaim sincsenek az alkalmazáson. Azt írta hogy ajánlott engem az alkalmazás ő meg bejelölt. Kért tőlem egy képet én meg el küldtem egy szelfit. Ő is küldött magáról egy fotót. Egy rendkívül csinos 30 éves ázsiai nőt kell elképzelni. Átmentünk watsappra és ott beszélgettünk tovább. Eleinte csak az utazásról és befektetésekről beszélgettünk. Azt írta hogy van több étterme Hong Kongban, több háza meg lakása kínába és Hong Kongban, illetve kriptovalutába fektet ahol már több százezer dollárt csinált. Nekem is segített pénzt keresni a metamaxon. Állítása szerint nem kell már dolgoznia mert a válalkozások menedzselését másokra bizza ő csak a pénzt adja hozzá. Aztán késöbb a párkapcsolati témák is szóba jöttek. Azt írta hogy elvált és már szeretne egy párt találni. Azt is írta hogy jó lenne ha külföldi lenne a férfi. Pár napja azt írta hogy azért segített a befektetésben meg azért akart watsappon dumálni mert nagyon tetszek neki és meg akar ismerni. Egyébként én 26 vagyok ő meg harminc. Amikor válaszoltam hogy engem nem zavar a korkülönbség és nekem is tetszik (amúgy is nagyon bejönnek az ázsiai nők) akkor azt írta hogy hajlandó lenne ide költözni hozzám. Nem tudom hogy mit gondoljak mert soha nem akart tőlem egy nő se semmit most meg mintha egy angyal csöppent volna le. Az az érzésem hogy valami nem kóser. Főleg úgy hogy eddig csak egy képet küldtem magamról.

tegnap 21:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mint érdekesség érdemes a végét kivárni, mert addig se hülyítenek másokat.
tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Természetesen pénzt nem fogok küldeni. Kíváncsi vagyok mikor bújik ki a szög a zsákból.
tegnap 21:45
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unatkozhatsz, ha van időd ilyen baromságokra...
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.... oké hogy nem akarsz pénzt küldeni, de drágaságom, hát szerinted bármelyik embert komolyan lehet venni, aki azt mondja full ismeretlenül, hogy odaköltözne a másikhoz? Jesszus nem hiszem el, hogy erre kiírtál kérdést.
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Külföldön élek és eleinte egy olyan helyen dolgoztam, ahol rengeteg volt az ázsiai nő. MIND egytől egyig az EU-s papírok miatt házasodtak idős osztrák pasikkal! A meló helyen pedig mindenki tudta, hogy a férjük mellett mást is tartanak.

Szerintem megbízhatatlanok. Légy NAGYON óvatos!

Ha olyan sok mindene lenne, mint ahogy írja, akkor nem egyedül utazna a vakvilágban.

tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Csak remélni merem, hogy nem hiszed el.
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Egy rendkívül csinos 30 éves ázsiai nőt kell elképzelni."


Mármint a fotón volt egy rendkvűl csinos 30 éves ázsiai nő. AKi küldte, lehet, hogy egy 50 éves krapek.

tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra játszik,hogy egy kamu befektetésbe tedd be az összes pénzed. Ha betetted akkor egy darabig majd nagyon örülni fogsz mert szépen fog menni fölfelé az árfolyam. Még lehet hogy a családtagjaidtól is kölcsön kérsz majd,hogy megforgasd és megduplázd a pénzüket. Aztán amikor ki szeretnéd venni mert már megvan egy újépítésű lakás és egy vadiúj merci ára akkor az nem fog sikerülni mert a befektetés amibe a pénzedet tetted valójában nem létezik és igazából a nőci(aki valójában egy 23 centis f@$zú nigériai csaló) számlájára utaltad az egészet aki közben jókat röhög rajtad a haverjaival miközben kubai szivart szív az úszómedencében ülve.
ma 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg írd meg neki,hogy mereven 5 centiméteres a péniszed. Ha még ezután is ismerkedni akar akkor tutira kamu.
ma 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!