Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akarja, hogy mindenképpe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja, hogy mindenképpen igaza legyen?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt, és egy kollégiumban is lakunk, most a nyári időszakra áthelyeztek minket egy nyári koleszba, ahova több helyről érkeznek diákok. Vannak olyanok is, akikkel barátom régebben egy koleszban volt, és nem szivlelték egymást. Azt gondolja, én bántani akarom őt, hogy információt akarok szerezni azoktól a diákoktól, de már odáig fajult az egész, hogy egy közösségi oldalon Dj, és azzal vádol, hogy én oda megyek, és a "megtudott" információk alapján, én rossz helyzetbe hozom. Mindent megtesz ennek érdekében, csak hogy neki legyen igaza. Már idegileg ki vagyok készülve. Mit tegyek?

2014. júl. 6. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyd ott...
2014. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem értem miért viselkedik igy? Mert már nem szeret?
2014. júl. 6. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyűlölet volt inkább az a nem szivlelés. Esetleg piszkálták őt vagy ilyenek. Jó lenne megbeszélni valahogy ezt a pároddal, mert máskép nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok.
2014. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgytűnik a támadás a legjobb védekezés... ő pedig valamit védeni akar..
2014. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló! Milyen titokra gondolsz? Valami történt vele, abban az időben , és ezt akarja titkolni, vagy esetleg mást?
2014. júl. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!