Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire átverés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire átverés? Túl szép hogy igaz legyen.

Figyelt kérdés
A törtenet nem rövid de azért megpróbálom összefoglalni. Szóval kb. 2 és fél hete Snapchatot rámírt egy ázsiai nő azzal az indokkal hogy európába utazik és barátokat akar szerezni. Nem igazán értettem hogy talált rám mert nem is használom és barátaim sincsenek az alkalmazáson. Azt írta hogy ajánlott engem az alkalmazás ő meg bejelölt. Kért tőlem egy képet én meg el küldtem egy szelfit. Ő is küldött magáról egy fotót. Egy rendkívül csinos 30 éves ázsiai nőt kell elképzelni. Átmentünk watsappra és ott beszélgettünk tovább. Eleinte csak az utazásról és befektetésekről beszélgettünk. Azt írta hogy van több étterme Hong Kongban, több háza meg lakása kínába és Hong Kongban, illetve kriptovalutába fektet ahol már több százezer dollárt csinált. Nekem is segített pénzt keresni a metamaxon. Állítása szerint nem kell már dolgoznia mert a válalkozások menedzselését másokra bizza ő csak a pénzt adja hozzá. Aztán késöbb a párkapcsolati témák is szóba jöttek. Azt írta hogy elvált és már szeretne egy párt találni. Azt is írta hogy jó lenne ha külföldi lenne a férfi. Pár napja azt írta hogy azért segített a befektetésben meg azért akart watsappon dumálni mert nagyon tetszek neki és meg akar ismerni. Egyébként én 26 vagyok ő meg harminc. Amikor válaszoltam hogy engem nem zavar a korkülönbség és nekem is tetszik (amúgy is nagyon bejönnek az ázsiai nők) akkor azt írta hogy hajlandó lenne ide költözni hozzám. Nem tudom hogy mit gondoljak mert soha nem akart tőlem egy nő se semmit most meg mintha egy angyal csöppent volna le. Az az érzésem hogy valami nem kóser. Főleg úgy hogy eddig csak egy képet küldtem magamról.

tegnap 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen.

Ébresztő!!!!@@@@

tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen átverés.
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hívd videochatre, ki fog derülni, hogy kamu.
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fullkam
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen te még hiszel a mesékben?🤣🤣🤣 Csodálkozunk az idős embereken. Azonnal tiltsd le mindenütt!
tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Legyél nagyon óvatos! Hallgattam ilyen történetekről podcastot, milyen sok időt és energiát fektetnek az afrikai csaló férfiak ezekbe a sztorikba.

Szerintem is legyen videóhívás. És amint pénzt kér vagy bankszámla adatokat, tiltsd le.

tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés szerintem. Ez a segít pénzt keresni ez vicc. A befektetések nem így működnek, meg azt is nehéz elhinni, hogy te annyi pénzt betettél az ő szavára, amiből ennyire gyorsan jön is valami látható.
tegnap 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Két ilyen esetem volt. Az egyiket be is szívtam, de annyira azért nem, hogy lehúzzanak. Teljesen valósnak tűnt. Valami kutatónő, aki itt élt az országban és most máshol kutat, aztán elutazik New Yorkba egy konferenciára, ahol váratlan elfogy a pénze. Na mondom, csak átbaszás ez.


A másikban élvezkedtem, ahogy egyre jobban vergődnek a hazugságaikban, majd volt egy videókonferencia-szerűség egy szőke menedzsernővel, hátul világtérkép stb. Mondtam neki, hogy ez annyira átlátszó dolog, hogy még Ukrajnában sem vennék be, utána eltűntek, mint az aranyóra.

tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Valami valóban nem kóser. Ha szórakoztat a csaj(?), játszál tovább, míg ki nem derül, hol van a csapda.
tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég!!! Tilstd már le!!! Komolyan beveszed, hogy egy kis Idő után rögtön hozzádköltözne?? Állítsd le!!!! Túlságosan menne, nyomulna.
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!