Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mássnak is volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mássnak is volt ilyen rossz érzése hogy milyen lesz hogy innentől az exe nélkül kell élnie és lehet soha többé nem fogják egymást látni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt elfogadni?
ma 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

mindenkinek


legtöbben túlélik

ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rámtört a szorongás, pedig én szakítottam. Pár hét múlva ezért is mentem vissza hozzá, nem miatta, hanem miattam.
ma 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp most élem át egy ide-oda huza-vona után a lehet-mégsem-mégis-soha bizonytalanságot és elveszettséget.

Pánikroham szerű hullámokban érzek csontig hatoló félelmet, elkeseredettséget. Pont olyan, mintha meghalt volna, akit mindennél jobban szeretek.

ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Persze, a legtöbb ember átéli ezt, és általában túl is éljük. Van aki hamarabb, van aki csak sokára jut túl rajta.
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem is értem magam miért érzem ezt mikor ez már a vége fele nem igazán működött és sok érzés a vége fele már nem is volt benne.

Neki bezzeg nincsenek ilyen gondjai, pár hét múlva már más oldalán volt boldog

ma 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem már kapcsolatban isbfura volt hogy en megyek tönkre szinte naponta sírok szenvedek az alázásoktól vagy attol hogy hanyagol nem szeret nőzik stb, a másik meg valahogy ki van pendülve ragyog boldog ereje teljében van.

Ezen a szakitás se változtat. Én a pokolban vagyok lelkileg a másik meg ki van virulva röhög boldog p.názik összevissza stb.


Már kezdem unni.

Most is olyan pasival találkozom aki vicces röhögős, gondja egy szál se, megd.g, elvan nelkulem is velem is, ezekben semmi kötődés nincs soha.

Pasik közt meg depresszióskodom.

Ja pasik mellett is.


Most az az otletem támadt ha ennyire kevesek nekem lehet inkabb tobbet kéne tartani es akkor nincs olyan hogy hiányzik xy mert ott lesz z meg v is.

ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Nekem ez úgy tűnik, hogy újra és újra ugyanolyan típusú férfiakba leszel szerelmes és nem ismered fel a tanulságot, hanem ehelyett a komplett férfi nemre vonatkozóan projektálsz.
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!