Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem mondja meg a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem mondja meg a srác?

Figyelt kérdés

A fiú aki tetszik nekem ezt megtudta, és el is mondta nekem szemből szemben hogy tudja én meg mondtam neki hogy igen igaz. De nem mondott rá semmit, miért?

Akkor én nem tetszem neki vagy mi?



ma 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem kölcsönös vagy bátortalan és nem merte mondani. A legjobb módja annak, hogy megtudd, hogy megkérdezed.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha tetszenél neki, kapna a lehetőségen. De nem tetszel neki. Hidd el nekem, a férfiak egyszerű lények. Akitől úgy érzed, hogy nem rajong érted, az azért van, mert nem rajong érted. Ennyi.
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ugyan már, rengeteg a mamlasz, aki otthon fényezi a bohócot, de csajozni már beszari.
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
#4 de ha egy nekik tetsző nőről tudják, hogy bejön nekik, akkor próbálkoznak.
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Viszont, én úgy gondolom hogy szerintem bejövök neki azok alapján ahogy viselkedik velem.

Csak ha nem akar tőlem semmit akkor mért vette a fáradságot és mondta ezt el nekem, és akarta tudni hogy én mondtam-e ilyet?

ma 14:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Beszélgetünk és mondtam valamit amire azt mondta nekem hogy de szeretem.
ma 14:20
 7/10 anonim ***** válasza:

“Viszont, én úgy gondolom hogy szerintem bejövök neki azok alapján ahogy viselkedik velem.”


Velem összejárt szexelni egy pasi, aki folyamatosan segített is bármiben, furikázott, megszerelte a dolgaimat, programokat szervezett sőt, egyhetes nyaralásra is elhívott magával. Majd közölte, hogy ő nem akar ebből kapcsolatot, csak barátság extrákkalt. Na szerinted ha így viselkedik egy férfi, aki amúgy nem is akar semmi komolyat, akkor szerinted a tiédbe mennyire képzeled csak bele, hogy akar valamit?

ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mennyire képzelem bele, és a srácnak amúgy még nem volt kapcsolata azt tegyük hozzá.
ma 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Ha akarna valamit, mondaná/elhívna randizni vagy valami.
ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából annyi még hogy ezután megkerdeztem tőle hogy mi itt a kérdés amire azt mondta hogy nincs, és azt mondta gondolom érted mire gondolok. Meg beszoltam neki amire azt mondta hogy legyen-e köcsög és azt mondta hogy mozi?
ma 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!