Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néz rám a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz rám a srác akinek elvileg bejövök? Ha találkozunk megölel, mindjg írja mennyire örül mikor odamegyek hozzá stb, de élőben sosem mondja, megfigyeltem, hogy a fejét elfordítja, nem néz rám. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem merem megkérdezni őt, élőben csak messziről néz rám, ölelés előtt/után is elfordítja a tekintetét, pedig ő kezdeményezi. Nekem nagyon bejön, bár ezt szerintem ő nem érzi, pedig próbálom éreztetni. Diákmunkások vagyunk, csak olyankor találkozunk. Készülök elhívni valahova ha már ő engem nem hív, vagy nem mer hívni, de így nem vagyok benne biztos. Egyébként eleinte megölelni is alig mert de ő kezdeményezte mindig is. Ő 19 én 20 éves vagyok.

jún. 3. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenlős.
jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél basszus. Vannak ilyen emberek, akiknek nehezen megy a szemkontaktus, zavarba jönnek tőle. Lehet nincs (sok) tapasztalata, fél, hogy elront valamit.
jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezd meg csak beszélgess vele, fel kell neki engedni, megszokni téged.
jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Online sokat beszélgetünk, állandóan rám ír, de élőben meg szinte menekül. Ennyire fél? Mivel bátoríthatnám, hogy ne kapjon frászt?
jún. 3. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy csak beszélgetsz vele, kimutatoddl neki, hogy érdemes bizalmat szavaznia neked.
jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hihetetlen, ilyen érzelmileg alacsony szinű srácok után futni egyenlő a kinlódással, végig szenvedtem az életem ilyen mellett mégsem változott, kiábrándultam már ilyen bébicsőszködésből, hidd el nem annyira felemelő ha valakinek ilyen adottságai vannak, hiába bátoritod, soha nem tudnak érzelmileg felnőni, most jöhet a lepontozás, tapasztalat!
jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Ma16:16 nem pontozlak le, igazad van. A szívem a srácra vágyik, az eszem azt mondja hagyjam, csak hát az a baj, hogy már belezúgtam. De szerintem ez sosem fog így összejönni, ő fosos, én nem vagyok rámenős, szóval mindegy is xD
jún. 3. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!