Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről a helyzetről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a helyzetről mi a véleményetek? Ez mi volt?

Figyelt kérdés
Szóval, az az előzmény, hogy januárban csinálhattam egy tetkót (eddig is volt már 3, de kisebbek), mert karácsonyra mindenkitől pénzt kértem erre, és én is rég gyűjtöttem, mindegy. Kicsit a térdem felett, a combom belső részéről indul, át a combomon, és az oldalamon fel egészen a mellem vonaláig, nem is egy alkalom volt, de ugye télen nem látszott a ruha alatt, és viszonylag kevesen látták, de azért a barátaim tudják. Szóval haverokkal, fiúk-lányok vegyesen, lejöttünk valakinek a nyaralójába egy kicsit lazítani a hétvégére. A társaságban van egy srác is, aki nekem nagyon bejön, és néha flörtölünk, de aztán nem tudom mi van, és hónapok óta ez van… Reggel elmentem zuhanyozni, és utána vettem észre, hogy bugyit elfelejtettem magammal vinni, úgyhogy magamra tekertem a törülközőm és kirohantam érte. Nyilván a tetoválásom alja kilógott, és ő észrevette, és megkérdezte, hogy “uuu, tényleg megcsináltattad?”, mondtam, hogy “Nyilván azért meséltem, mert nem csináltattam meg.”, mármint látja, hogy ott van… Erre odajött, hogy megnézze, és elkezdte felhúzni a törülközőm, először csak krákogtam, aztán próbáltam máshogy is jelezni, hogy “khm, Máté… Máté… én megállnék” Felnézett és én úgy vettem ki, hogy értetlenül megkérdezte, hogy “mert?”, erre már egy másik srác mentett meg, hogy “Haver, CSAK a törülköző van rajta”, akkor azért leesett neki a tantusz, és felállt. Úgyhogy aztán visszamentem a fürdőbe, felöltöztem és mutattam neki képet róla. De nagyon meleg szitu volt, és hazudok, ha azt mondom, hogy rám nem volt “hatással”. 😅 Mikor a lányokkal egyedül maradtunk, mert a srácok elmentek bevásárolni, a lányok teljesen kivoltak, hogy úristen ez mennyire túlfűtött volt, mert ez a közös helységben történt, még mielőtt be tudtam volna menni a szobánkba. Nem tudom, hogy most ezek után így hol vagyunk, mert nem tudom ő felfogta-e, hogy amúgy ott guggolt előttem, és majdnem a csípőmig húzta a törülközőt… 21L(N)

máj. 31. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha egy tini írta volna...
máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiben nem befolyásolja a további életeteket.

Jó napot!!

máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
#1 21 évesen még nagyjából ott tartanak a fiatalok, mint a tinik.
máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"csinálhattam egy tetkót"

Magadnak.

Ha akarod, láthatóvá teszed, megmutatod.

De senki nem húzogathatja rajtad a törölközőt, hogy lássa!

máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

"21 évesen még nagyjából ott tartanak a fiatalok, mint a tinik."

21 évesen már kábé senki nem tart itt.

máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Bakker csak a tetkod akarta megnézni. Semmi fűtöttsége se volt. Te drámázod túl.
máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Húzzál vissza tanulni nincs még nyári szünet.
máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne a vélemény?? Viháncolsz, mint egy 12 éves... beszélgessetek privátban, flörtöljetek, csókolózzatok. Mit vársz ettől a kérdéstől??
máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hangzik ez, mint egy rossz osztálykirándulás
jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"most ezek után így hol vagyunk"

Ott, ahol eddig, vagy még messzebb. Semmi közötök egymáshoz.

júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!