Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha elhívna titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha elhívna titeket egy srác valahova dumálni, de nem randizás céljából, akkor miként tegye, hogy ne legyen félreértés?

Figyelt kérdés

Vége a sulinak, én megyek ki külföldre, a lány meg éppen ismerkedik egy spanyol sráccal.


-Háttér sztori : Osztálytársak vagyunk, de csak 1 évet jártunk egy osztályba (esti suli) és én nem akarok tőle semmi különöset, csak dumálni egyet mielőtt elutazok, mivel érdekes, bölcs és jószándékú személyiség.

Érdekelne pár dolog az ő szemszögéből és erről szeretnék vele beszélni.


A kérdésem, hogyan és hova hívjam el őt?


Gondoltam, hogy ehetnénk egy fagyit, ugyanis mostanában egyszer elmentünk egy fagyis mellett, és mivel láttam, hogy nézte, megkérdeztem, hogy enne egy fagyit, de aztán ránézett és mivel nem volt mentes, ezért nem kért, így én sem ettem.


Szóval erre gondoltam, de hogyan hívjam el, hogy ne értse félre?

Névnapján vittem neki egy csokit, mert valamilyen módon meg akartam köszönni neki a segítségét egy dolgozatban, de akkor is kicsit félreértette a dolgot :D

Mert senkitől nem szokott semmit elfogadni (ezért is szimpatikus), így akkor is azt éreztem, hogy úgy gondolja, hogy udvarlási szándékaim vannak :D


De az meg elég furán hangozna, ha úgy fogalmaznék, hogy szeretnélek elhívni valahova, DE NEM AKAROK VELED KIKEZDENI!


Ha meg csak én értettem félre, hogy kikezdésnek vette a csokit (a "nekem fura" viselkedése miatt) akkor meg megint érdekes szituáció, hogy én miért gondolok ilyesmire, ő csupán nem szeret elfogadni dolgokat...


Lányok, nektek mi erre a elfogadható, nem nyomulós, nem félreérthető megoldás?

Ti hogyan látjátok ezt?


Én nem akarok tőle semmit, intelligensnek tartom, érdekesek a meglátásai, csinos és okos lány, de én megyek ki, nem akarok senkivel sem kapcsolatot.

Ő meg épp most alakítja az övét.


Osztálytársak voltunk/vagyunk és találkoznék vele.

A fagyi egy program a dumálás mellett.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

Ha megkérhetlek titeket, ne veszekedjetek se velem, se egymással :D

Csak az válaszoljon aki segíteni is szeretne egy tanáccsal.

Azért címeztem első sorban a lányokhoz ezt a kérdést, mert nem szeretnék félreérthető lenni és érdekelne a dolog (kivitelezése) női szemmel.


Azért írtam ki a kérdést, mert több összetevős, mind a ketten fiatalok vagyunk, per pillanat egyikünknek sincs senkije, én még az utazás eltervezése előtt szakítottam a bnőmmel, és mind a ketten tudjuk egymásról, hogy szinglik vagyunk.


Remélem érthetően tudtam megfogalmazni a mondandómat :D


Köszi a válaszokat!



máj. 31. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem simán csak mondd meg neki, hogy még így utoljára fussatok össze élőben egy picit beszélgetni. Ha így fogalmazol, nem hiszem, hogy randinak érti:)
máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

"Gondoltam, hogy ehetnénk egy fagyit, ugyanis mostanában egyszer elmentünk egy fagyis mellett, és mivel láttam, hogy nézte, megkérdeztem, hogy enne egy fagyit, de aztán ránézett és mivel nem volt mentes, ezért nem kért, így én sem ettem."


Kit akarsz becsapni??? még az utolso lelegzetere is figyelsz... te remelsz vmit ettol a lanytol.. felesleges ez az onbecsapas.

máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

(Induljunk ki abból, hogy csak a szavaim vannak és feltételezzük, hogy tényleg úgy van, ahogyan azt állítom... ha a testvéremnek fájt a hasa és nem tudott sütit enni, akkor én sem kértem a boltból, mindezt 6-7 éves koromban, mostmár látom, hogy a kisgyerekek nem így viselkednek feltétlenül.

Ez nem csak ennél a lánynál van.

Én így működőm, a fagyi meg az korábban említett incidens miatt ötlött fel bennem. +a fagyi az egyik nagy kedvencem)

máj. 31. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha spontán lenne. Becsatlakozik valamibe.

Pl jelzem neki hogy megyek vásárolni holnap, erre közli hogy hogy elvinne szívesen vagy velem tartana plázázni vagy hasonló. Utkozben meg akár szendvicseznénk is mivel bevásárlopark az egész, van minden.


Vagy pl azt mondom megyek majd a postára, ő meg hozzáteszi szivesen velem tartana csak ugy mert ráér.

Vagy akár ez pl mennék bulizni. Megkérdezi kikkel hogyan. Reagálok hogy azt nem tudom. Erre ő rávágja hogy jönne velem.


Vagy mesélem hogy elromlott a csap vagy akarmi. Ő meg hozzáteszi átjön megjavítja segít ha gondolom és kér vmit ő is tőlem amibol látom hogy kólcsönösség a dolog és nem kikezdésre megy hanem oda-vissza segítségre.


Stb

máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te tetszel neki? Ha igen, ne bolondítsd hülyeségekkel. Ha meg nem, akkor görgess vissza az első válaszhoz!
jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!