Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ujrakezdesnel h alljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujrakezdesnel h alljak a kapcsolathoz ha megakarom kinlasztani, h visszaadjam a sok lelkiszenvedest amit adott?

Figyelt kérdés
Csak azert kezdenem vele ujra h kihasznaljam majd eldobjam h szarul essen neki es hoppon maradjon. Szenvedjen mint a kutya

#visszaadás #Megkinlaszt
tegnap 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen módja van: boldog vagy nélküle.
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beteg vagy....
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, megértem, hogy bosszút akarsz állni, de egy ilyen miatt újrakezdeni nem valami egészséges dolog. Inkább valahogy próbáld meg elengedni.
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És tényleg okozott lelkiszenvedést? Vagy te vagy egy görcs, aki szenved ha kell ha nem ok nélkül is, aztán a képzeletvilágáért akar bosszút állni, míg a másik kb semmi rosszat nem tett neki, csak ő képzelte be. Nyugodtan kezdd újra, minél hülyébb leszel annál hamarabb megszabadul tőled.
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz te kínlaszto?
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Beletettem mindent ebbe de ő csak hazudozott kibasznalt hitegetett. Az en dolgaim kereseim lesoporte. Szakitani nem mert. Igy nekem kellett.

Csak en is ilyen helyzetbe akarnam hozni ha visszajon h en nem teszek bele semmit a kapcsolatba, poker arc erzelmi erhetetlenseg hogy erezze h o kapart utannam de csak ez jutott neki. Majd miutan kapart kemenyen kozlom h keves ez nekem szakitsunk

tegnap 22:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogyha eddig nem érdekelted annyira, akkor majd pont szakítás utáni újrakezdésben fogod még jobban? Ráadásul hogy még ő teperjen érted. Miközben pont azért nem kezdünk újra kapcsolatot, mert ott már eléggé leértékelés van kölcsönösen a második körre. Szóval ez hamvába halt ötlet. De legalább a megkínlasztáson, megdöglesztésen egy jót nevettem :D A kerítés egyre alacsonyabb lesz itt is, úgy látom.
tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6: Nem fog sikerülni amit akarsz, ahogy magad is írtad, rutinos hazudozó a barátod, ki tudja hány nőt hülyít melletted, így nem fogod tudni ilyen módon megsérteni.


Mit tudsz tenni? Zárd le, zavard el az életedből és keress normális párt, akivel boldog lehetsz. Teljesen felesleges időt, energiát és stresszt áldozni valakire, akivel korábban se működött, hidd el, semmit se nyersz azon, ha neki rossz.

tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!