Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ismerkedes elso heteben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ismerkedes elso heteben azt erzem hogy o az akit keresek, az az erzes tiszta vagy lehetetlen hogy valodi legyen?

Figyelt kérdés

Velem eddig csak olyan volt ha ismerkedtem hogy mindig hianyzott valami, ereztem hogy valami nem jo, de azt hittem majd kialakul es folytattam tovabb aztan vegul persze vege lett az ismerkedesnek mert csak romlott minden es mar nem is erdekelt egyaltalan az egesz mert tudtam hogy nem az amit keresek.

Na itt nincs ez, nagyon jo vele, mintha mindig ismertem volna.

Tesz az ismerkedesunkert nem csak van maganak es valaszol neha, akar engem es ez olyan fura mert egy hete beszelunk es 1x talalkoztunk. Nem tudom lehetseges e ez, hogy 1 het es 1 tali utan akarjon engem. De en ugyanigy vagyok vele.

Lehet ezt erezni mar ilyenkor hogy o az aki nekem kell es akit keresek? Tiszta lehet ez az erzes?

Amikor eloszor meglattam es elkezdtunk beszelni egesz eletemben nem ereztem olyan nyugodtsagot. Mintha haza ertem volna

Ti ereztetek egybol amikor megtalaltatok a nagy szerelmet?


ma 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ezt hányan éreztük már ?

Valahogy az esetek 80 %-ban, hát, nem így jött be az életben a folytatás,mint a kezdés.

Sajnos ezzel is számolni kell néha :/

ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is volt ilyen, 3 nap alatt beleszerettem valakibe és viszonozta is, mindkettőnknek egy nagyon fura, tiszta érzés volt, kicsit ijesztő is.

Sajnos a folytatás már nem lett olyan szép, fél évet bírt ki a kapcsolat. Utána még évekig eszemben volt ez az egész, nehezen hevertem ki.

Nem tudom megmondani, hogy ez mennyire valóságos, vagy csak illúzió... Talán csak nem voltunk elég érettek, bölcsek hozzá. Ha most lennék, akkor bőven hagynék időt az ismerkedési szakaszra, ezt javaslom neked is.

ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ebből lehet még bármi, ezzel úgy kell számolni. minden is és semmi is.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az jo, ha nyugodtnak erzed magad. Azt jelenti, higy fogsz tudni racionalisan helyzetet ertekeni, ha nem erzed magad megbecsulve vagy tisztelve, akkor ki tudsz szallni. Szerintem ez egy jo alap, de meg korai az orom, nem lehet tudni, hogy ez kesobb is igy lesz e.
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez meg nem szerelem, azzal ne keverd.
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!