Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a mémről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a mémről, ami a 30-as férfiak és nők gondolkodását figurázza ki?

Figyelt kérdés
[link]
tegnap 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

6


Minden kutatás azt hozza ki, hogy a Z generáció a legboldogtalanabb. Szóval cseszhetik a digitális bohóckodást, valószínűleg pont az az oka.

tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy 20 évvel ezelőtt ezt igaznak hitték, és akkor vicces volt ez a boomer poén, de nem nagyon nézett körül ma, aki ezt megszerkesztette.
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Bár 20 évvel ezelőtt már volt Szex és New York meg Bridget Jones, szóval ez tényleg jó régi lehet.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak sejtem hogy a férfiaké helyes lehet, de hogy a nőké így van, az 1001%. Én is ennyi idősen, sőt már korábban is, csak arra tudtam gondolni a nap minden percében, hogy hogy lesz így gyerekem, ki fogok futni az időből.
tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14, én meg soha nem akartam gyereket. Te nem az összes nő vagy. Mert rád igaz valami, és véletlenül nő vagy, az nem jelenti azt, hogy minden nőre igaz.
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!