Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi több módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi több módon jelezte, hogy szeretne intimebb kapcsolatba lépni velem, hogyan szóljak neki, hogy jó idő után én is készen állok erre, és már én is akarom?

Figyelt kérdés
Mostanra döglött be a hazasságom, azért...Érintéssel, vagy szóban jelezzem? Frissen,most is rám állt, és szoktunk találkozni is egyéb okokból. ( Nem komolyat az károk amúgy).

ma 13:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
*Meg azt sem lehet tudni mit reagálna hogy bocs már van vkim vagy vele mi van. Azert ez se mjndegy. Ártatlan hogy vagy eszembe jutottál jo lenne veszélni, szinten kezdeném csak.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

10 bakker az nagyon égo lenne ha talcán nyujtja magát es a pasit készteti ezzel hezitálásra meg gondolkodasra hogy na kell e a nő.

Ez még szexkapcsban is gáz.

ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Húha! Nagyon kemény dolgokat írtál.

Szerető. Írd meg és tapizd is meg! A kettőt együtt kell.

ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Semmi szükség írogatásra, még kapcsolatfelvételre, heti kétszer találkozunk, ilyenkor odajön, bájolog, fizikai kontaktba lép velem, ( utoljára két napja, de kedden is, stb.). Előtte (az régebben volt még, be is vallotta a szájával, akkor mondtam, hogy semmi nem lehet, mert hűségben élek). Utána nem találkoztunk egy ideig, de mostanában újra, és csapja a szelet újfent. Nem érdekel a nyilvános vacsora, sőt, részemről kizárt. Csak egy szex, semmi több. Most válok, hátam közepére nem kell egy csávó.
ma 14:21
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egyàltalàn nem gàz írni neki például, hogy benne lennél egy taliban, elvégre nem életed pàrjàt keresed.😀

Ez pont egy olyan helyzet,ahol szimplán feldobott labdàkra reagál az ember és nagyon jól tudja mindkét fél,mi a dörgés.

ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha te egyszer már azt mondtad, hogy semmi sem lehet, akkor ki is kell mondani, hogy meggondoltad magad.

Az nem lesz elég, hogy nyalogatod a szád szélét, meg a hajad csavargatod előtte.

ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én a simogatásának a viszonzására gondoltam, amit még sosem viszonoztam, de kösz, logikus, amit írsz, hogy mondjam meg.
ma 15:02
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Ja a fogyatekosoknak mindent szájba kell rágni mert nem veszik a lapot, akkor se ha a nő az orra elott vonaglik is.

Mondjuk az ilyeneket ki kell szórni a p.csába.

ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!