Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy a kapcsolat jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz hogy a kapcsolat jól működjön, a férfinak kell jobban szeretnie a nőt és több energiát tenni a kapcsolatba. Ez így van?

Figyelt kérdés

Nem szép gondolatok, de szerintem igazak. Ahogy idősödök, egyre inkább kezdem átlátni a világ működését és többek között erre is rájöttem. Ha a nő nincs odáig a pasiért az elején abból még kis rásegítéssel lehet később bármi, viszont ha a férfi érdektelen akkor bukott ügy az egész. Valahogy természetesebb ha a férfi küzd a kapcsolatért, persze a nőnek is kell áldozatokat hoznia de teljesen másképp. Nem nyomulással mert az csak undorítóvá teszi. Szerintem az a természetesebb ha a férfi ad bele sokkal többet a kapcsolatba minden téren.

25/n



2021. szept. 7. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Nem hangzik szépen de ezek igaz szavak
Nem így van
40 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
😘😂😂😂😂
2021. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Így van!
2021. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Természetesen a kérdésem nem a genderjulcsihoz meg a transzmatyihoz szólt hanem normális felfogású emberekhez, ellenvélemény normálisan kifejtve oké, de személyeskedés stbt hagyjuk.. köszi
2021. szept. 7. 15:47
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem tökmindegy, melyikük az érdektelen, én nőként nem lennék együtt olyan fickóval, aki iránt nem érzek semmit, és egy férfitól sem várnám el, hogy úgy legyen velem, hogy nem elkötelezett érzelmileg is. Szerintem mindkét félnek egyformán kell tennie a kapcsolatért, az már régen rossz, ha egyikük (tökmindegy, hogy a férfi vagy a nő) kepeszt, míg a másik csak felhúzza az orrát és "elviseli" a párja törődését.
2021. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ahogy idősödök, egyre inkább kezdem átlátni a világ működését és többek között erre is rájöttem"

Nagyon keveset látsz még...


"Szerintem az a természetesebb ha a férfi ad bele sokkal többet a kapcsolatba minden téren."

Hát nem. Az a normális, ha mindketten ugyanannyit adnak bele. Ahol ez nem így van, ott kihasználás lesz belőle.

2021. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Itt leginkább arról van szó hogyha egy férfi bárhol, bármilyen dologból kifolyólag érdektelen irántam , akkor az halálos. Úgy értem hogy abból akkor teljesen kizárt hogy lesz valami. Viszont rengeteg kapcsolat kialakul úgy hogy a nő érdektelen az elején és később meg már nagyon nem az..

A másik fele meg szerintem úgy van. Ez a világ rendje.

2021. szept. 7. 15:59
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg fordítva, nem véletlenül mondják az öregek, hogy a házasság addig tart, ameddig a feleség életben tartja. Az 50-50 szinte kizárt, valaki mindig jobban szeret.
2021. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem, szerintem kizárólag nyomorékok gondolkodnak így.

8 éves kapcsolatban, pár sikertelen kapcsolattal/ismerkedéssel, és 1-2 reménytelen szerelemmel a hátam mögött sikerült rájönnöm, hogy akkor működik jól egy kapcsolat, ha mindkét fél kölcsönösen, egyformán szeretik egymást, és személyiség terén összeillenek, őszintén egymással.

2021. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Most azert, mert azt irtad ala, hogy 25/n, abbol arra kene kovetkeztetni, hogy no vagy? Mert szerintem nem vagy az.
2021. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. És Hidd el, értelmesebb nő mint a mai "jajjdivatból genderface vagyok mert az olyan egyedi és menőőő de közben több bennem a gyűlölet mint hitlerbe ha hallok egy olyan véleményt ami még a normál értékrendet szolgálja " típusú csajok ;)
2021. szept. 7. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!