Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy a kapcsolat jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz hogy a kapcsolat jól működjön, a férfinak kell jobban szeretnie a nőt és több energiát tenni a kapcsolatba. Ez így van?

Figyelt kérdés

Nem szép gondolatok, de szerintem igazak. Ahogy idősödök, egyre inkább kezdem átlátni a világ működését és többek között erre is rájöttem. Ha a nő nincs odáig a pasiért az elején abból még kis rásegítéssel lehet később bármi, viszont ha a férfi érdektelen akkor bukott ügy az egész. Valahogy természetesebb ha a férfi küzd a kapcsolatért, persze a nőnek is kell áldozatokat hoznia de teljesen másképp. Nem nyomulással mert az csak undorítóvá teszi. Szerintem az a természetesebb ha a férfi ad bele sokkal többet a kapcsolatba minden téren.

25/n



2021. szept. 7. 15:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem te szabod meg, mi a "normál értékrend".
2021. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Ferfinak is silany lennel, nemhogy nonek.
2021. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%

Mindkét nemnek bele kell tennie az energiáit. A nőnek a lágy, finom rezgéseket, a férfinak meg a határozott, céltudatos erőit. Viszont az arányok nagyon fontosak mint mindenben. Sőt, erre egzakt recept nincs, mivel érzelmi-szellemi lények vagyunk.


Hiába szereti a férfi vagy a nő jobban a másikat, ha az egész párkapcsolati szinten nem működik.


A nő adja a saját energiáit, a férfi az övét, meg van a vonzalom, akkor valószínűleg jó lesz a dolog.

2021. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyformán kell tenni a kapcsolatért.
2021. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked volt már olyan párkapcsolatod - akár jó, akár kevésbé jó, - amikor úgy mentél bele a kapcsolatba, hogy teljesen érdektelen volt számodra a férfi?
2021. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A férfinek és a nőnek is megvan a szerepe egy kapcsolatban. Teljesen más amit beletesznek. Ott ahol az egyik fél többet tesz bele, és a másik ezt nem viszonozza ott már bajok vannak.
2021. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező. Hála égnek, hogy ezzel a mentalitással nem én vagyok a kiszemelted. Én azt tapasztaltam ugyanis, hogy megette a fene az egészet ha tonnaszám taposom bele az energiát a kapcsolatba intravénásan, a csaj meg ott kukáskodik - vissza meg nem kapok semmi értékelhetőt. Maximum az alapot, és örüljek hogy ennyi is "jut" nekem. Pont ilyen párkapcsolat(nak nem nevezhető) katyvaszomnak lett vége év elején. Kösz, soha többé. Ha nem látom, hogy meg vagyok normálisan becsülve, én a fülem botját nem mozdítom. Ha a partneremen látom az igyekezetet, ÉS kézzelfoghatóan beleteszi a maga 50%-át a kapcsolatba, akkor igen, hajlandó vagyok küzdeni. Ilyen hóttegyszerű. :)))
2021. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

17. Én is így jártam. Soha többé mégegyszer! Igenis a férfiak is vágynak szeretetre, elismerésre a másik féltől. Nekem undorító amikor a férfi ezerrel pörög a királylány körül, de fordítva is.


Senki ne képzelje már magát az Univerzum közepének, hogy neki alapból jár a rajongás, viszonoz ia nem kell.


Egyébként az ilyen asszimetrikus kapcsolatokban mindig az veszít, aki többet tesz bele.

2021. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy egy férfi ezt fogja csinálni miközbe te szarsz bele a kapcsolatba? Hát nem.
2021. szept. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
15 volt, akivel most vagyok együtt sem érdekelt az elején. De aztán szép lassan kialakult valami és ma már nem tudnék nélküle meglenni
2021. szept. 8. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!