Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha egy friss kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy friss kapcsolatban a férfi heteket, hónapokat, vagy akár fél évet is szeretne várni az első szexszel?

Figyelt kérdés

A férfi 27 vagy 28 éves, a nő (jó barátnőm) 24. A férfi nyugodt, jó kiállású, értelmes embernek tűnik. Amennyire én látom, nagyon szereti a nőt, odafigyel rá, és állítólag szép lassan, fokozatosan, lépésről lépésre akar csak eljutni arra a bizonyos pontra. Normális fazonnak látszik, de nekem, így kívülről, olyan furcsa ez.


Korábbi időkből van egyébként ilyen irányú tapasztalata, bár nem olyan sok. Egy komolyabb barátnője volt ezelőtt, az a kapcsolat másfél évig tartott.


2020. nov. 15. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A saját véleményem az, hogy aki egy jól induló kapcsolatban ennyi idősen ennyit akár várni, annak a libidója nem igazán olyan, ami nekem hosszú távon elég. Az ilyen emberek szerintem a hétköznapokban is "halvérűek", nekem meg kéthetente egy szex kevés.
2020. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is az, hogy "várni" kell ezzel, hanem inkább az, hogy iszonyatosan nehéz belőni, hogy mikor ideális. Ha túl korán - akkor lekönyvelnek szexmániás perverznek. Ha túl későn, akkor "halvérűnek", a kifejtését lásd az első válaszolónál.


Lehet, hogy a nőkre kellene ezt bízni, hogy ők tegyék meg az első lépést ilyen téren, amikor úgy gondolják, hogy eljött az ideje. A férfi csak hibázhat.

2020. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. nov. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, azt hogy miért döntött így, nem lehet tudni.

Felesleges rögtön és azonnal előítéleteket generálni: "aha, na hát ha ilyen akkor majd csak biztosan x hetente lesz együttlét" stb...

A mai rohanó világban minden felgyorsult: "jajj-jajj egy-két találka alkalmával el kell dőlnie mindennek mert amúgy nincs értelme, ne raboljuk egymás idejét"...

Nem tudom mi a "XXI. századi elvárás", lehet az, hogy max a 2. vagy 3. randin meg kell történnie, vagy nem tudom...

Egyébként engem férfiként megviselne az is, ha tudomást szereznék arról, ha akárcsak egy barátnőjével is megtárgyalja ezt: milyen köztünk az intim kapcsolat.

Sokszor hallottam már olyat, hogy barátnők egymás közt tárgyalták ki az eddigi férfi partnereik teljesítményeit, részletesen az együttléteket, a férfi méreteit, milyen volt, meddig ért be, mennyire volt izgató stb...

2020. nov. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Valami cink ott biztosan van, ha egy férfi ennyit akar várni a szexxel.

Egy nő ismerősömnek volt hasonló sztorija, ott a fickó azért volt annyira berezelve a szextől, mert kicsinek tartotta a farkát.

2020. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha a sráccal tudnátok erről őszintén beszélni mint az, hogy barátnővel kibeszélni és véleményét kérni: "normális -e".
2020. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!