Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi több módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi több módon jelezte, hogy szeretne intimebb kapcsolatba lépni velem, hogyan szóljak neki, hogy jó idő után én is készen állok erre, és már én is akarom?

Figyelt kérdés
Mostanra döglött be a hazasságom, azért...Érintéssel, vagy szóban jelezzem? Frissen,most is rám állt, és szoktunk találkozni is egyéb okokból. ( Nem komolyat az károk amúgy).

ma 13:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
akarok...bocsi
ma 13:14
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Beszélj vele erröl. Ténylwg csak így lehet.
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ölném meg a vágyat szavakkal, simán csak belemmén a játékba és nyitottabb lennék már vele. A többi meg történik magától.
ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Visszasimogassam mikor ő kezdeményez, ennyi? ( eddig sosem viszonoztam). Ebből érteni fog? Elég intro ertalt vagyok és rengeteg évet hűségben éltem hazasságban, így már tök béna vagyok az ilyesmiben...tényleg csak egy menetet akarok, semmi komoly...de ő sem, feltételezem..
ma 13:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem viszonoztad és eztán viszonzod, az szerintem elég egyértelmű lesz számára. Ha meg mégsem, úgyis rákérdez, hogy mi ez a váltás, te meg elmondod.
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
En nem adnám ugy elő neki mintha csak kivárnia kellett volna es megkaphat.
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát ehelyett, hogy adnad elő?
ma 13:31
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb mizu szinten venném fel vele a kapcsolatot csak. Es nem adnám ki eleinte magamat azzal hogy totál szabad préda lennèk. Es meglátom mennyit tesz bele. Elhiv e randira. Kajálni hiv e vagy mire. Irkal e vissza hivogat e startol e.

Egyáltalán rám menne e.(vagy van más es hanyagol)


Anelkul hogy szabad prédaként légbol felkínálnám magam a semmire. Hogy a kisujját se mozditotta eddig.

ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Folyt

Azzal hogy egyaltalán felveszem vele a kapcsolatot annyi már egyértelmu lesz neki hogy akarok vmit nyitott vagyok vmire csak még óvatos és kivancsi. Azaz fel van neki dobva a labda. Es vagy él vele es gönygölitődik tovább az egész, vagy nem.



De az ha felkínálom magam direktbe a semmire azt lecsapná bárki kihasználni is.

ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
de 8-as, a kérdező nem élete párját keresi, csak egy jó kufircot. Minek kellesse magát? Írkálás meg kávé meg a f.szom.. Kérdezőt ez nem izgatja!
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!