Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szükségből" keresitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szükségből" keresitek a párotokat?

Figyelt kérdés

Hány ember érti ennek a hogyanját és miértjét, hogy "szükség"-ből "akarás-ból keresni valakit mit jelent?

pl: a társkeresőn mennyi olyan hirdetés láttok, hogy a magán nem jó barátom, keresem a másik felem, egyedül kevésnek érzem magam stb...


ma 09:38
1 2
 11/14 gergelice16 ***** válasza:
31%

#10 Beszéltél valaha ezzel a pappal? Vagy csak a pletykákat veszed készpénznek? Ha tényleg igaz lenne, ezt a papot meg kell fosztani a hivatásától, de sokkal valószínűbbnek tartom, hogy valaki rosszindulatból terjeszti ezt, te meg gondolkodás nélkül elhiszed. A végén írt zárójeles részből teljesen látszik, hogy a legminimálisabb rálátásod sincs az egyházra. Sajnállak téged, mert ha ilyen alap szinten is megvezethető vagy, akkor az élet többi részén sem lehetnek nagy sikereid. Gondolom a politikai pártodnak is mindent elhiszel szó nélkül, és csak gyűlölöd a másik pártot anélkül hogy egyáltalán végiggondoltad volna az ő nézőpontjukat (nem mintha az sokkal tisztességesebb lenne).


Mindenesetre ha a papság nempéldája nem volt elég, vannak olyan emberek, akik nem vágynak kapcsolatra, és boldogan tudnak élni. Több ilyen embert is ismerek, köztük például a nővéremet, akinek meghalt a férje, és nem akar új kapcsolatba kezdeni, és enélkül is teljes, boldog életet él. Tehát le lehet pontozni, de én tapasztalatból látom, hogy igenis lehet boldog életet élni párkapcsolat nélkül is (én is boldog voltam azelőtt is, hogy találkoztam volna a feleségemmel).

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi, hogy offoljátok a kérdésemet, ha lehet privátban egymást közt, 10 es 9-es köszi!!!

vagy saját kérdést alatt folyt

ma 13:30
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

#11 Egyik párthoz sem tartozom, mert egyik sem akarja felszámolni ezt a belterjes vallási maffiát.


#12 Szívesen

ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 gergelice16 ***** válasza:
#12 Elnézést, nem akartam elvinni a témát, de nem bírtam elmenni emellett a vallásgyalázó gyerek mellett. De már látom, hogy felesleges észérveket mondani neki, így annyiban hagyom. Mindenesetre a kérdésedre válaszoltam tapasztalataim alapján, remélem tudtam segíteni!
ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!