Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnénk ha férfiak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnénk ha férfiak is válaszolnának arra, hogy előfordul-e, hogy nem tartják már vonzó nőnek a párjukat és csak szükségből, szeretetből szexelnek vele?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most szükség vagy szeretetből?
2010. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szeretetből, hogy a nőnek jó legyen és szükségből, hogy kielégüljön a férfi.
2010. okt. 16. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem tartozom e férfiak közé még sosem következett be efféle álláspont egy kapcsolatomban sem.


De 4 párocskát is ismerek akik a barátaim és akik szinte már csak szükségből , szexelnek a párjukkal az a kb havi 2 alkalom, hogy "érezd b@sszki veled is törődök" féle kapcsolat. De ha idáig jut egy kapcsolat ott már el kéne gondolkozni azon hogy legyen e folytatás.

2010. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na jó, kö9szönöm a választ.De miért alakult így, ha a nő nem változott mondjuk sokat testileg, akkor miért nem tartják már vonzónak?Vagy náluk hogy van?És ezt el is mondjátok egymásnak, hogy csak azért voltam a feleségemmel, mert már idegbajos volt:-))
2010. okt. 16. 19:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút létezik ilyen férfiaknál, bár én nő vagyok, szóval annyira nem tudom átérezni. A férfiak részéről is ugyanúgy kihűlnek azok az érzelmek, amik a másikat vonzóvá teszik és már közel sem annyira élvezetes a szex. Nem mindenkivel van ez így, de ahogy nőkkel, férfiakkal is megeshet.
2010. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2. vok:


A legtöbb kapcsolat a monoton szürke élettől fut ki a vágányról.

- Minden együtt töltött idő ugyanolyan,

- minden nap ugyanolyan,

- mindig ugyanoda mennek, vagy nem mennek sehová

- a szexben semmi változás nincs, ugyanaz az egyszerű , lefekszenek az ágyba a pasi megdugj@ hagyományos pap bácsi módjára és ez már így megy kb 1 éve

- munka, hazamennek, kaja, tv, ennyi

- nem lepik meg egymást semmi aprósággal időnként

- nem dícséri meg a pasi a nőt, hogy de csinos vagy

- nem érdekli a pasit és a nőt sem hogy a másik hogyan öltözködik, hogy néz ki.

- és még sorolhatnám.........................


És ettől vállnak egymás szemében unalmassá.


És amikor elmennek félévente 1x haverokkal külön külön bulizni akkor meglátnak egy másik nőt/pasit és akkor elgondolkodnak hogy az miylen jól néz ki mennyivel másabb , milyen jó mozgalmas változatos élete lehet..... és ekkor eszükbe jut h hazamennek és otthon ugyanaz a leves lesz az asztalon.


de élnek egymás mellett továbbra is mert azaz egyszerű, és a számlákat is ki tudják fizetni....


és ez kihat a szexre is maximálisan, mert meghal a szenvedély.

2010. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van.Ez egy ördögi kör.Mit lehet tenni?
2010. okt. 16. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Az utolsó válaszolóval teljesen egyetértek, ugyanezt látom magam körül a párkapcsolatok életében. Sajnos a legtöbb ember nem él izgalmas életet, és a párok is ezért unalmasak, mert egy unalmas párt két unalmas ember alkot, ugyebár!


Én csak azoknál látom, hogy több év után is izgalmasnak és izgatónak tartják egymást, akik megtehetik, hogy sokat járnak el együtt, alapvetően is izgalmas, mozgalmas életet élnek, mindig feltalálják magukat, mindenről tudnak viccelődni, így mindig találnak érdekeset egymásban, és csodálatos a kapcsolatuk a mai napig! Én összesen két ilyen párt ismerek, akik több év házasság és gyerekek után is ugyanolyan jó fejek és imádják egymást, és öröm velük lenni, mert olyan vidámak, feldobottak.


Szerintem az ilyen életmód a legtöbb ember számára kivitelezhetetlen, mert amikor napi 12 órákat dolgoznak az emberek, és holtfáradtan hazaesnek, majd alszanak, elég nehéz izgalmas életet és kapcsolatot fenntartani. Szóval a legtöbb kapcsolat sajnos kiüresedésre és unalomra van kárhoztatva... egyszerűen nincs tere az embereknek, túl monoton egy átlag ember élete. Ilyen formán a kapcsolatok is hasonlóan monotonak lesznek.

2010. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval nincs mit tenni:-(
2010. okt. 16. 20:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát talán fejben lehet izgalmassá tenni... de ehhez két olyan ember kell, aki erre kapható, és alkalmas arra, hogy minden helyzetben megtalálja a vidám, szép dolgokat... meg nem egy kapcsolatot láttam, ahol minden csodálatosnak tűnt, szép feleség, gyerekek, jó anyagi helyzet, és a férfi mégis egyik napról a másikra lelépett... tehát semmi sem biztos.

Az a biztos, hogy magadnak kialakítasz egy elégedett, teljes életet, és akkor utána az ilyen embereket fogod bevonzani... szerintem ennyit tehet az ember.

2010. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!