Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret, és csak szükségből csinálja, vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy lánnyal, akivel kölcsönös vonzódás alakult ki közöttünk. A találkozást tervezzük.

Nos, a lány azonban jelenleg párkapcsolatban él, elmondása szerint csak azért, mert ha szakítana a párjával (összeköltöztek), akkor nem lenne honnan bejárnia iskolába és dolgozni. Tulajdonképpen csak érdekből van vele. Emellett azért dolgozik, hogy egy albérlete lehessen. Azt hiszem az én érzéseim elmélyültek, és talán már több is, mint egyszerű vonzalom. Nagyon bánt, hogy a "párjával" él, akit elvileg nem is szeret, mégis minden este mellé fekszik le, és még ki tudja miket csinálnak, hiszen, a lány párja nem hiszem, hogy érzékelné, hogy bármi probléma is van, tehát ugyanúgy viszonyul a lányhoz, mint előtte, ő meg kénytelen tűrni, ha maradni akar.


Továbbá a lány nem is biztos az érzelmeiben (viszont elmondása szerint azt biztosan tudja, hogy a mostani "párját" nem szereti, és amint képes lesz saját lábra állni, el is hagyja - szvsz. szerintem ez nagyon erkölcstelen, inkább halnék éhen az utcán, mintsem ilyenbe belemenjek), elmondása szerit sosem volt szerelmes, és véleménye szerint nem is lenne képes rá (ha jól tudom mostanában ez lányoknál valami betanult szöveg, igaz? Viszont akkor felmerül a kérdés, hogy mit akar tőlem? :) ).


Mi a véleményetek erről? Megéri találkoznom vele, esetleg jobban belebonyolódni, vagy csak játszik velem?


2011. ápr. 4. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam azt sugja valami hogy hagyjad.
2011. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a helyzet, de nem is lehetetlen.

Miért ne találkoznátok?

Élöben sokkal könnyebb lesz eldöntened hogy mi ez az egész, hamarabb kiderül ha hazudna.

És ha nem is jönne össze, fújhatsz visszakozót.

Lehet hogy igazat mond, elvégre ilyet ritkán talál ki az ember, de idővel úgyis minden kiderül, ha hazudik, h nem.

2011. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag prostitúció. Albérletet is kereshetne, lakótársakkal.
2011. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyjad a francba, mivel még nem is találkoztatok meg semmi így nem is lesz nehéz.
2011. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Simán hagynám is, ha ezeken az enyhén szólva zavarba ejtő dolgokon kívül nem lenne meg benne minden más is, amit keresek.


Jelenleg az a helyzet, hogy összevesztem vele ezeken az erkölcsi kérdéseken... Vonzódom hozzá, és talán valami szerelem kezdemény is kialakult, de nem bírom elviselni a tetteit.

2011. ápr. 4. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Asszed téged nem használna ki ugyanígy? Legyen eszed. A nők kitalálják, hogy mit akarsz hallani, te beleesel a csapdájába... ő az álomnőd máris.bocs, de ha vele akarsz lenni, meg találkozás nélkül már nagy érzelmekről beszélsz... akkor hagyd őt is, és egy darabig mást is. Főleg ha azt mondja, hogy nem képes szeretni=téged se fog.
2011. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!