Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szerint a családokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szerint a családokban nincs szükség már férfiakra?

Figyelt kérdés

A kortárs nyugati médiából ez az üzenet jön át, filmekben, sorozatokban is örökké baleknak mutatják az apákat, akik csak megtűrt, tehert jelentő semmirekellők és ezzel szemben meg az egyedülálló anyákat állítják be példának. Mert ők mindent kézben tartanak, nem kell a férjükkel bajlódjanak, tudnak karriert építeni, járhatnak gyerek mellett randizgatni, stb. Igazából úgy tűnik, mintha ez lenne az ideális.

Pedig a szociológiai kutatások szerint az apák hiánya a családokban elég komoly hátrányt jelent és az USA-ban a feketéknél pont ez az egyik legfontosabb ok, amiért a bűnbandákhoz csatlakoznak tinikorukban a srácok, mert nincs jelen az életükben apjuk. Persze a férfiak sem szentek és vannak esetek, amikor nem lehet folytatni, nem ezt akarom kihozni, de sok esetben csak egoból válnak el a nők, mert a közvélemény ezt támogatja. Sok sztár is kifejezetten büszke erre, hogy egyedül vállal gyereket, mert az milyen jó buli és úgy tűnik most ez a divat, vagy nem, bocsánat, a tudatos gyermektelenség az még jobb.



tegnap 16:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Miért vesznek részt egyre kevésbé a család életében. Az előbb elirtam.
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
47%
Én nem tudom ti honnan szedtek össze ilyen hulladék pasikat, főleg még gyereket is vállaltok tőle. Számomra teljesen idegen világ aza akép, amit a férfiakról állítotok. Igazából régen sértett is, de nem veszem már magamra. Tényleg rengeteg a nulla, selejt, hulladék pasi, de azt még mindig nem értem, hogy ezekkel miért áltok szóba?
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

32, mert van amelyik az összeköltözésig, vagy akár a gyerekig teszi a szépet és csak ott derül ki kicsoda.

Jobb esetben előbb kibukik a valódi természete és meneszti az ember.

A volt párom 3 év után kezdte el áttolni rám a házimunkát szépen lassan. Addig normálisan működött a munkamegosztás, aki odaér megcsinálja alapon. Majd a 4. év körül már mindent én csináltam és hálásnak kellett volna lennem, hogy olykor besegít. Szépen rövidre is zártam a dolgot. Ez csak egy példa arra, hogy igen sokáig megy a parasztvakítás, aztán, ha biztonságban érzi magát, jöhet a here verés naphosszat, rosszabb esetben a kisajátítás, rátelepedés, irányítás.

tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
33. Ugyan már! Az ismerkedés nem terjedt ki a családja megismeréséig? Amilyen a családi minta, nagyjából azt kapod. Persze, persze, mindent és mindenkit ki kell zárni… Mert a herceg olyan jól hazudik, hogy ezt egy nő nem veszi észre. Dehogy nem, ezt mindenki bevallja, csak úgy hitték hogy nem lesz belőle gond. Pont ezért nyalják-falják az idiótákat, hogy nehogy boruljon a bili. Pedig törvényszerű hogy fog. Én pl. közel 25 éve miért nem lettem megcsalós, lusta, asszonyverő, igénytelen, céltalan, semmirekellő? Talán mert nem ezt láttam én sem otthon. 30 nővel, mondom inkább úgy, hogy 30 top kategóriás nővel mehettem volna már el, mégsem tettem. Miért? Mert láttam, és kialakult bennem már gyerekkoromban egy erkölcsi tartás, amit sosem adtam fel. Olyan szinten kihasználhatnám a helyzetemet hogy csak na! Aztán mégis ugyanazzal a nővel élek boldogan, van gyerekünk, ott vagyok mellettük. Nem, nem. Amiről te beszélsz, az nem hirtelen jött ötlettől vezérelve történik. Egy hazug emberen lehet érezni hogy hazudik. Csak ez a hazugság édes tud lenni, de mint mindennek, ennek is ára van. Neked milyen a családi mintád? Mert sok esetben ez is kulcs kérdés. Nincsenek csodák.
tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!